Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z córkami na wakacjach! Do sieci trafiły zdjęcia z letniej podróży

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pozwolili sobie na krótkie wakacje! Popularna para polskich youtuberów spakowała walizki i wybrała się z rodziną w podróż do Czarnogóry. Influencerzy odpoczywają w jednym z kurortów w towarzystwie swoich dwóch córeczek. Do sieci trafiły urocze migawki z ich wakacyjnego wyjazdu!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – kariera, dzieci, ślub

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku dobrych lat tworzą jedną z najpopularniejszych par w internetowym szołbiznesie. Influencerzy zdobyli ogromną popularność na YouTube, gdzie na bieżąco dodawali filmy o różnej tematyce. Sława zdobyta w serwisie wideo pozwoliła im na rozwinięcie innych mediów społecznościowych, takich jak Instagram. Internetową bibliotekę zdjęć Jana Dąbrowskiego obserwują obecnie 2 miliony internautów, a instagramowy profil Sylwii Przybysz przyciągnął uwagę 1,9 mln osób.

Youtuberzy są też szczęśliwymi rodzicami dwóch małych pociech. Rok temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz pierwszy zostali rodzicami! Na świat przyszła maleńka Pola, a marcu tego roku urodziła im się druga przesłodka córeczka – Nela. To niejedyne szczęśliwe wydarzenia w ich rodzinie. Niedługo influencerzy zamierzają postawić kolejny krok w swoim związku i stanąć przed ołtarzem. Swoją decyzję ogłosili jakiś czas temu w jednym z programów śniadaniowych. Zgodnie z ich deklaracji, wesele odbędzie się w stylu góralskim, co jest związane z pochodzeniem JDąbrowsky’ego. Z pewnością będzie to jedno z największych wesel wśród gwiazd YouTube’a!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na wakacjach z córkami

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zdecydowali się na krótki wypoczynek. Para influencerów zapakowała walizki i wyleciała ze swoją rodziną na wakacje do jednego z kurortów w Czarnogórze. Youtuberzy na bieżąco relacjonują swój letni relaks na Instagramie, dodając przy tym masę relacji i zdjęć. Na jednym z nich widać, jak gwiazdy Internetu oddają się czułemu pocałunkowi!

fot. InstaStory / Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

W mediach społecznościowych nie mogło też zabraknąć kadrów ich uroczych córeczek! Jak możemy zobaczyć, Pola i Nela także świetnie bawią się w Czarnogórze. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powiedzieli zresztą, że w kurorcie znalazło się dla nich kilka różnych atrakcji, z których malutkie dziewczynki ochoczo korzystają! Internetowe galerie zdjęć pary zasiliły także przeurocze zdjęcia, na których znalazły się przesłodkie dzieci Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego!

Będziecie czekać na kolejne urocze, wakacyjne pocztówki od pary influencerów?

Sylwia Przybysz pozuje w sukni ślubnej! Zachwyceni fani: "Jak prawdziwa księżniczka"
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są szczęśliwymi rodzicami 3-miesięcznej Neli i 1,5-rocznej Poli. Para w przyszłym roku planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Już teraz na Instagramie Sylwia...

Oceń ten artykuł 0 3
Komentarze