Sylwia Przybysz pozuje w sukni ślubnej! Zachwyceni fani: "Jak prawdziwa księżniczka"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są szczęśliwymi rodzicami 3-miesięcznej Neli i 1,5-rocznej Poli. Para w przyszłym roku planuje stanąć na ślubnym kobiercu. Już teraz na Instagramie Sylwia pochwaliła się zdjęciem z pierwszych przymiarek sukni.

Sylwia Przybysz w sukni ślubnej

W związku Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego dzieje się naprawdę sporo. Para trzy miesiące temu powitała na świecie swoją drugą córkę - Nelę, wspólnie wychowują także 1,5-roczną Polę. Młodzi rodzice w niedawnym wywiadzie zdradzili, że planują już swój ślub. Ceremonia ma mieć góralski charakter, a za suknię ślubną panny młodej ma odpowiadać znana projektantka gwiazd Viola Piekut.   

Jaśka rodzina to górale, bardzo im na tym zależało. Bardzo podoba mi się ten góralski klimat. Byłam na kilku weselach u Jasia w rodzinie i jest to coś niesamowitego. Chciałam te tradycje pokazać swojej rodzinie 

- mówiła Sylwia w programie "Dzień dobry TVN"     

Influencerzy mają powiedzieć sobie sakramentalne "tak" dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz Sylwia zaprezentowała pierwsze zdjęcie z przymiarek sukni.             

Nie mogę doczekać się, aż będę mogła założyć tą jedyną           

- czytamy pod kadrem

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

Reakcja internautów 

Pod fotografią Sylwii w sukni ślubnej pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Fani infuencerki także nie mogą się doczekać jej ślubu i są oczarowani zaprezentowaną suknią. Wśród masy komplementów pojawiły się także głosy, że Sylwia prezentuje się w tej białej kreacji niczym księżniczka.

Przecudownie wyglądasz

Najpiękniejsza

Wyglądasz przepięknie... Jak prawdziwa księżniczka

REWELACJA!

Anioł!

Co za piękność 

- piszą zachwyceni internauci

JDąbrowsky świętował dzień ojca. Youtuber na zdjęciu z córeczkami!
W środę wszyscy ojcowie świętowali swój dzień! Dla Jana Dąbrowskiego była to wyjątkowa okazja, bo 25-letni youtuber jest ojcem dwóch córek! Sylwia Przybysz, jego narzeczona i mama pociech,...

Sylwia Przybysz spaceruje z małą Polą. "Kiedy mi ta Polusia tak urosła"
Sylwia Przybysz wybrała się na spacer z małą Polą! Narzeczona Jana Dąbrowskiego skorzystała z córeczką z pięknej pogody. Zdjęcie ze wspólnego wypoczynku mamy i córki niedawno...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Sylwia Przybysz pozuje w sukni ślubnej! Zachwyceni fani: "Jak prawdziwa księżniczka" to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze