Sylwia Przybysz na pierwszych wakacjach z córką. Fani: "Cudowne zdjęcie!" [FOTO]

Sylwia Przybysz niedawno powitała na świecie trzecią córkę. 24-letnia influencerka wybrała się właśnie z Jaśminą na pierwsze wakacje. W sieci pojawiło się pierwsze rodzinne zdjęcie z zagranicznego wyjazdu.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są rodzicami trójki dzieci

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od wielu lat tworzą szczęśliwą rodzinę. Zakochani w sobie influencerzy są rodzicami trzech córek. W 2020 roku na świat przyszła Pola, a rok później urodziła się Nela. Kilka tygodni temu Sylwia i Janek powitali na świecie trzecią dziewczynkę, która otrzymała imię Jaśmina.

Internetowi celebryci w ubiegłym roku wzięli ślub. Sylwia niedawno podkreślała, że wszystkie jej ciąże były planowane. Para chce bowiem stworzyć wielodzietną rodzinę.

Nie wyobrażałam sobie, żeby nie mieć dzieci i żeby nie dać im rodzeństwa. Też chciałam mieć małe różnice wiekowe pomiędzy dziećmi, tak jak u mnie w rodzinie, mniej więcej rok po roku. Na pewno chciałam mieć dwójkę dzieci, tak jedno po drugim, żeby mogły bawić się i rozwijać razem 

– wspominała w programie Wersow pt. "Czy to prawda, że...".

Sylwia Przybysz na pierwszych wakacjach z córką

Sylwia i Janek niedawno wybrali się na wakacje do Grecji. Influencerzy ujawnili, że na zagranicznym wyjeździe po raz pierwszy towarzyszy im trzecia córka. Przybysz pochwaliła się tym faktem na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie z pociechą. Dumna mama trzyma na nim Jaśminę, mając na sobie białą sukienkę w czarne paski.

Pierwsze wakacje razem

– podpisała kadr.

Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod wpisem Sylwii pojawiło się wiele miłych komentarzy.

Jeju, jak ślicznie wyglądasz, Sysiu. Udanych wakacji kochani dla was

Cudowne zdjęcie!

Wyglądasz pięknie. W życiu bym nie powiedziała, że w tak krótkim czasie urodziłaś trzy cuda

– piszą użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 0 1