hity na MAXXa
hity na MAXXa

Sylwia Przybysz pokazała najmłodszą córkę. Internauci są zgodni w jednej kwestii. Zgadzacie się z nimi? [FOTO]

Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie zdjęcia najmłodszej córki. Jaśmina ma już 5 tygodni. Internauci są zgodni: dziewczynka jest niezwykle podobna do Janka! Trudno się z nimi nie zgodzić.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają trzy córeczki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski niedawno świętowali pierwszą rocznicę ślubu. Zakochani emocjonalnie wspominali go na Instagramie. To nie jest jednak jedyny powód do radości. Para ma już trzy córeczki, co jest spełnieniem ich marzeń.

Oboje wielokrotnie podkreślali, że chcą, aby ich rodzina była duża, a dzieci łączyła wyjątkowa więź. To zamierzenie również udało się zrealizować. Pola, Nela i Jaśminka mają świetną relację, a dumni rodzice chętnie pokazują ją na Instagramie. Na zdjęciach i nagraniach widać, jak starsze dziewczynki opiekują się niemowlakiem, nie szczędząc mu przy tym czułości.

Sylwia Przybysz opublikowała zdjęcia Jaśminy

Na profilach Sylwii i Janka nie brakuje treści związanych z ich życiem rodzinnym. Wirtualne galerie zdjęć są zapełnione fotografiami córeczek. Jakiś czas temu 24-latka poinformowała, że czekają na kolejną księżniczkę, która urodziła się końcem maja. Od tego czasu kadry z Jaśminą bardzo często pojawiają się na Instagramach pary. Dumni rodzice nie kryją, że są dzieci są ich oczkiem w głowie i niezwykle cieszy ich każdy dzień, jaki razem mogą wspólnie spędzić.

Dziś Sylwia opublikowała nowe kadry przedstawiającą najmłodszą pociechę, a obok nich przypomniała, że córeczka ma już 5 tygodni! Influencerka opisała też, jakie nastąpiły postępy w rozwoju Jaśminki.

5 tygodni za nami. Jaśminka pięknie się rozwija. Zaczyna podnosić główkę podczas leżenia na brzuszku, wodzi wzrokiem za nami, uwielbia patrzeć na kontrastowe zabawki i książeczki, zaczyna być coraz bardziej komunikatywna. Nasz noworodek stał się niemowlakiem – zrelacjonowała.

Komentarze internautów

Odkąd szczęśliwy Jan Dąbrowski opublikował zdjęcie z porodówki, na którym trzyma noworodka, internauci nie szczędzą młodym rodzicom gratulacji i ciepłych słów. Jaśmina rośnie jak na drożdżach i jest coraz bardziej podobna do taty. To również nie uszło uwadze czujnych fanów pary.

Mały Jasio
Czysty tata
Cudowna, a jakie ma włoski
Kolejna piękność – zachwycają się obserwatorzy.

Jan Dąbrowski pokazał córki na wyjątkowym kadrze. Urocza fotografia pokazała niezwykłą więź [FOTO]
Jan Przybysz opublikował w sieci wzruszające zdjęcie. Pokazał na nim, jak jego córki razem spędzają czas. Dziewczynki łączy wyjątkowa więź. Zobaczcie sami!

Oceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena Sylwia Przybysz pokazała najmłodszą córkę. Internauci są zgodni w jednej kwestii. Zgadzacie się z nimi? [FOTO] to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.