Sylwia Przybysz pokazała urocze nagranie. Tak jej córki troszczą się o malutką Jaśminę [WIDEO]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spełniają swoje marzenie o dużej rodzinie. Zakochani powitali na świecie trzecią córkę. Szczęśliwa mama pokazała, jak moment, w którym Nela i Pola powitały malutką Jaśminę w domu. Od uroczego nagrania nie da się oderwać wzroku!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski mają trzy córki

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski końcem maja powitali na świecie trzecie dziecko – Jaśminę Julię. Zakochani nie kryją swojego szczęścia i chętnie dzielą się z internautami zdjęciami zarówno noworodka, jak i dwóch starszych córek: Neli i Poli. Małżeństwo nie ukrywa, że pociechy są ich oczkiem w głowie.

Młodzi rodzice otrzymują również wiele pytań od swoich fanów, którzy dopytują o różne kwestie związane z pojawieniem się kolejnego członka rodziny w domu. Ciekawi ich też kwestia relacji między siostrami oraz to, jakim Jaśminka jest dzieckiem. Właśnie na to pytanie Sylwia odpowiedziała na swoim Insta Stories.

Jak przyznała, najmłodsza córka przez pierwsze 2 tygodnie była niezwykle spokojna.

Nastawiłam się na wymagające dziecko, a tu niespodzianka. Śmieję się, że odkąd się urodziła, czuję, że żyję – napisała.

Wyjaśniła też, że teraz sytuacja się zmieniła. Co prawda w dzień Jaśminka śpi, ale noce są już zdecydowanie mniej spokojne niż wcześniej

Natomiast jak to mówią "nie chwal dnia przed zachodem słońca". Po skończonych 2 tygodniach podmienili nam dzidziusia - wyjaśniła z przymrużeniem oka. 

Fot. Instagram/@sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz pokazała, jak Nela i Pola powitały Jaśminę

Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie nagranie, na którym pokazała, jak Nela, Pola i Jaśmina zapoznają się ze sobą. Na filmiku widać, jak starsze dziewczynki z ogromną radością i ekscytacją powitały malutką siostrzyczkę. Nie zabrakło też troski o noworodka; córki influencerów czule opiekowały się nią, opatulały kocykiem, kołysały i całowały w czoło.

Dziś zrobiłam q&a na stories i dostałam sporo pytań o relacje Poli i Neli z Jaśminką, jak zareagowały na dzidziusia w domu. Kilka dni temu zrobiłam ten filmik na pamiątkę. Tak wyglądało pierwsze spotkanie dziewczynek w naszym domku. Najpiękniejsze co dziś zobaczycie, przysięgam – napisała obok nagrania.

Komentarze internautów

Nagranie, które Sylwia Przybysz opublikowała na Instagramie, szybko podbiło serca internautów. Użytkownicy sieci są zauroczeni niesamowitą więzią, jaka pojawiła się między dziewczynkami. W komentarzach nie szczędzą ciepłych słów oraz zachwytu nad piękną rodziną, jaką stworzyli Sylwia i Janek.

Jak cudownie. Miłość bije z tego filmu
Najpiękniejsza miłość to miłość między rodzeństwem
A będzie tylko piękniej
Najsłodsze co dziś zobaczyłam! – czytamy.

Jan Dąbrowski nie kryje ekscytacji. Opublikował na Instagramie wymowny wpis [FOTO]
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski końcem maja powitali na świecie trzecią córkę. Youtuber opublikował na Instagramie kolejny wpis, w którym podzielił się informacją, że jego rodzinę mogą czekać kolejne zmiany. O co konkretnie chodzi?

Oceń ten artykuł 0 1