Syn Dawida Narożnego w szpitalu. Muzyk zespołu Piękni i młodzi przekazał nowe informacje w sprawie chłopca

Dawid Narożny ostatni czas spędził w szpitalu, czuwając przy łóżku synka: Marcela. Chłopiec trafił pod opiekę lekarzy kilka dni temu. Jak dziś czuje się pociecha muzyka znanego z zespołu Piękni i młodzi?

Piękni i młodzi Dawid Narożny

Dawid Narożny i Magdalena Narożna przez długi czas byli razem zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Wspomniane małżeństwo stworzyło zespół Piękni i młodzi, który wylansował takie utwory, jak m.in.: „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna”, „Z tobą być” i wiele innych. Sporo zmieniło się w 2020 roku, kiedy to Dawid Narożny został wykluczony z formacji. To pokłosie kłótni między – wówczas już byłymi – partnerami. Dziś działają dwa zespoły: Piękni i młodzi Magdalena Narożna oraz Piękni i młodzi Dawid Narożny. Z muzykiem występuje jego obecna partnerka: Joanna Narożna.

Dawid i Joanna Narożna w 2021 roku wzięli ślub. Wcześniej powitali na świecie syna: Marcela. W ostatnim czasie rodzice drżeli o zdrowie malca; okazało się bowiem, że chłopiec musi spędzić kilka dni w szpitalu. Jak obecnie czuje się pociecha gwiazdora disco polo?

Syn Dawida Narożnego z zespołu Piękni i młodzi w szpitalu

Dawid Narożny i jego żona – Joanna Narożna – z niecierpliwością czekali na 18 kwietnia. Wówczas premierę miała nowa piosenka zespołu – „Królowa jest tylko jedna”. Radość z tego faktu została zmącona przez problemy zdrowotne Marcela. Konieczna była wizyta w szpitalu. W placówce zatroskani rodzice wymieniali się opieką nad chłopczykiem, a na Instagramie informowali o stanie zdrowia synka.

Dziś nocka w szpitalu z moim szkrabkiem. Najpierw książeczka, czytanie, później naklejanie, następnie masaż bolącego brzuszka… Na koniec bajeczka i do spania. Królewicz mój – pisał w czwartek Dawid Narożny, a jego partnerka dodała na swoim instagramowym koncie:

Witajcie kochani, my nadajemy ze szpitala (...). Marcelek ma kroplóweczki, dostał różne leki, które, mam nadzieję, mu szybciutko pomogą.

Wczoraj muzyk zespołu Piękni i młodzi wraz z partnerką przekazali nowe wieści w sprawie ich synka. Marcel wciąż przebywa w szpitalu, ale jego samopoczucie uległo poprawie:

Marcelek czuje się już dużo lepiej - jak widać. Jutro (mamy nadzieję) wyjdziemy do domku.

My niezmiennie życzymy dużo zdrowia!

Magdalena Narożna po operacji. Wokalistka zespołu Piękni i młodzi komentuje swój stan zdrowia
Kilka dni temu Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi wyjawiła na Instagramie, że musiała udać się do szpitala, gdzie przeszła operację. Jak obecnie się czuje? Opowiedziała o tym w nowych relacjach opublikowanych na Instagramie.


 
Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Syn Dawida Narożnego w szpitalu. Muzyk zespołu Piękni i młodzi przekazał nowe informacje w sprawie chłopca to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.