Szczęśliwa Małgorzata Foremniak na plaży. Razem z nią jest ktoś wyjątkowy! [WIDEO]

Na instagramowym koncie Małgorzaty Foremniak pojawiło się nagranie prosto z wakacji. Aktorka wypoczywa na plaży w towarzystwie futrzanych przyjaciół. Wygląda na szczęśliwą!

Małgorzata Foremniak – kariera

Małgorzata Foremniak to doświadczona aktorka – rozwija się w swoim fachu od ponad 30 lat i wystąpiła w wielu słynnych produkcjach: "Na dobre i na złe", "Quo Vadis", "I kto tu rządzi?". Jest również osobowością telewizyjną, od 2008 roku jest jurorką w programie "Mam Talent", gdzie ocenia występy uczestników. Widzowie pokochali ją za jej profesjonalizm, wrażliwość, empatię i poczucie humoru.

Małgorzata Foremniak na Instagramie

Aktorka prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i zawodowego. Śledzi ją 106 tysięcy osób, które z uwagą i niecierpliwością oczekują kolejnych materiałów. Zdjęcia, nagrania i relacje udostępniane przez Małgorzatę Foremniak utwierdziły obserwujących w przekonaniu, że ma ona do siebie dystans, potrafi żartować i śmiać się. Pokochali ją za ten humor!

Małgorzata Foremniak na plaży

Małgorzata Foremniak wypoczywa właśnie na urlopie, jednak i tym razem podzieliła się kadrami z obserwującymi. Na plaży towarzyszą jej dwa pieski, które nie pierwszy raz aktorka pokazuje na swoim Instagramie. Zarówno Foremniak, jak i jej zwierzaki wyglądają na szczęśliwe, co zostało zauważone przez obserwujących, którzy bardzo pozytywnie skomentowali post:

Wypoczynek w doborowym towarzystwie
Wakacje z pupilami to najlepsze wakacje
Cudnie
Wyglądasz jak zawsze fantastycznie!

Małgorzata Foremniak odsłania ciało w bikini. "Co za figura" [FOTO]
Na profilu w mediach społecznościowych aktorki pojawiło się gorące zdjęcie z jej wakacyjnego wyjazdu. Gwiazda zaprezentowała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. I choć w takim wydaniu...

Małgorzata Foremniak pokazała, co robi na plaży w czasie urlopu. Nagranie 55-latki to hit! [WIDEO]
Małgorzata Foremniak nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio 55-letnia aktorka relacjonuje w sieci swój urlop. Najnowsze nagranie, na którym pokazała, z czym zmaga się na wakacjach, rozbawiło jej fanów! Do...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze