Ujawniono nową jurorkę "Mam talent". Szokujące nazwisko! Tego nikt się nie spodziewał

Stacja TVN ogłosiła właśnie, że w "Mam talent" nadchodzą rewolucyjne zmiany. Wiadomo już, jak będzie wyglądał nowy sezon show. Zabraknie dwóch dotychczasowych gwiazd. W jury zasiądzie... Julia Wieniawa. Nazwisko kolejnego jurora jest jeszcze bardziej zaskakujące!

„Mam talent” czekają rewolucyjne zmiany

Stacja TVN przekazała sensacyjne wieści na temat programu „Mam talent”. Na oficjalnej stronie lubianego show pojawił się komunikat, w którym poinformowano o nadchodzących zmianach. Będą one niemałe, bo zdecydowano się na wymianę aż dwojga z trojga jurorów. Mowa o Małgorzacie Foremniak i Janie Klimencie. Ze „starego” składu w nowym sezonie powróci więc tylko Agnieszka Chylińska.

Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do kolejnej edycji „Mam talent”, a tym samym poszukiwania najzdolniejszych ludzi w naszym kraju. W piętnastym sezonie nadejdzie czas na zmiany. Małgosia Foremniak oraz Jan Kliment rozstaną się z rolami jurorów. Gosiu, Janku, dziękujemy wam za wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z wami w „Mam talent”, trzymamy kciuki za to, co przed wami i życzymy wam samych sukcesów

– przekazano.

W oficjalnym komunikacie zaznaczono, że Foremniak i Kliment nie żegnają się ze stacją. Wkrótce będą mieli szansę zmierzyć się z nowymi wyzwaniami.

Nasze drogi jednak się nie rozchodzą. Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach

– ujawnia TVN.

Julia Wieniawa dołącza do jury „Mam talent”

To, kogo postanowiono obsadzić w jury „Mam talent”, jest sporym zaskoczeniem. Do ekipy dołącza bowiem Julia Wieniawa. 24-latka została przedstawiona jako „wszechstronna artystka młodego pokolenia”. Przypomnijmy, że Wieniawa karierę zaczynała w serialu „Rodzinka.pl”, ma na swoim koncie również role w produkcjach takich jak: „Kobiety mafii”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „Zawsze warto”. Obecnie skupia się na działalności muzycznej. W ubiegłym roku wydała album „Omamy”.

Marcin Prokop nie poprowadzi już „Mam talent”

Równie zaskakująca jest przekazana przez TVN informacja, że Marcin Prokop nie będzie dłużej prowadził „Mam talent”. Nie oznacza to jednak jego rozstania z formatem. Lubianemu prezenterowi została powierzona nowa rola. To właśnie on obok Agnieszki Chylińskiej i Julii Wieniawy jest trzecim jurorem!

Kto będzie zatem gospodarzem nowej edycji? Jak przekazano, obecnie trwają castingi na prowadzących, zatem nie odsłonięto jeszcze wszystkich kart.

Oceń ten artykuł 0 0