Szok dla widzów "BrzydUli 2"! "Nowy" Marek zajmie miejsce Filipa Bobka?! Mamy zdjęcia nowej postaci!

"BrzydUla 2" powróciła z nowym sezonem! Niebawem na telewizyjnych ekranach pojawi się m.in. nowa postać, a będzie to... "drugi" Marek! Jak to możliwe? Poniżej szczegóły!

„BrzydUla 2”. Nowa postać w serialu. „Marek 2” – jaki aktor?

Wiemy, co wydarzy się w „BrzydUli 2”! Już wkrótce widzowie będą świadkami kolejnych intryg, problemów i… przygód nowych postaci! Od pewnego czasu informacja o „nowym” Marku elektryzowała serialową publiczność. Teraz wszystko stało się jasne – do obsady „B2” dołączył Aleksandar Milićević! Przystojny aktor ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak: „Planeta Singli” czy „Ciemno, prawie noc”, a od pewnego czasu działa także na planie kontynuacji „BrzydUli”. Jak jego obecność wpłynie na losy głównych bohaterów? Wiele wskazuje na to, że nowy pracownik na pokładzie „F&D” sporo namiesza!

Przesuń w prawo.

Jak podają media, „nowy” Marek będzie specjalistą od PR-u. Pojawi się w trudnym dla firmy momencie: kryzys wizerunkowy po ostatnim pokazie nadal trwa! W tym samym czasie Marek Dobrzański będzie nieobecny w „F&D”; mąż Uli uda się bowiem do Włoch, by skonsultować się z Pauliną. Przystojny „Marek 2” szybko zyska sympatię współpracowników, tym samym Urszuli…

Jak na nową postać zareagowali internauci oglądający „BrzydUlę 2”? Z komentarzy pozostawionych pod jedną z galerii zdjęć wynika, że większość z nich jest sceptycznie nastawiona do takiego sposobu wprowadzenia nowej postaci:

Co to ma być, Marek 2? Podróbka Dobrzańskiego?

To imię, nazwisko, wygląd jest jak policzek w twarz fanów.

Żaden Marek 2 !! Marek jest tylko jeden!!!!!! I dlatego oglądam ten serial.

Kiedy i gdzie oglądać nowe odcinki serialu: „BrzydUla 2”? Emisja od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 w TVN7. „BrzydUla” w Internecie z kolei jest dostępna dla użytkowników platformy Player.pl. Jesteście ciekawi dalszych losów Uli i… Marków?

Jako kilkulatka podbiła serca widzów "BrzydUli". Dziś ma już 21 lat! Kalina Janusiak w bikini na Instagramie
Serial: "BrzydUla" przyniósł Kalinie Janusiak sporą rozpoznawalność. Od emisji pierwszych sezonów produkcji minęło już kilka dobrych lat, a odtwórczyni roli Beatki Cieplak obecnie jest już...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze