"Pierwsza" Beatka z serialu: "BrzydUla" kiedyś i dziś. Kalina Janusiak pokazała się w bikini! [ZDJĘCIE]

Serial: "BrzydUla" przyniósł Kalinie Janusiak sporą rozpoznawalność. Od emisji pierwszych sezonów produkcji minęło już kilka dobrych lat, a odtwórczyni roli Beatki Cieplak obecnie jest już 21-latką. Niedawno zaktualizowała swój profil na Instagramie, pokazując się w bikini!

„BrzydUla”. Kalina Janusiak jako Beatka Cieplak

Serial: „BrzydUla” powrócił na telewizyjne ekrany po ponad dekadzie! Historia miłości Uli (Julia Kamińska) i Marka (Filip Bobek) tak bardzo spodobała się widzom, że ci nie ustawali w wysyłaniu petycji o kontynuację produkcji. Po kilku latach ich prośby zostały wysłuchane, a obecnie odbiorcy czekają na nowe odcinki, które trafią do TV po wakacjach.

Wielki powrót w "BrzydUli 2". Przecieki prosto z planu sugerują tylko jedno! Co wydarzy się w nowych odcinkach?
"BrzydUla 2" już wkrótce powróci do TV, a zrobi to z prawdziwym przytupem! Ostatni odcinek minionej serii mocno zaskoczył widzów. Czy Ula i Marek będą razem? Co wydarzy się w nowych epizodach? Sprawdźcie, co już wiadomo! Uwaga - mogą być...

„BrzydUla 2” przyniosła zmiany w obsadzie: oprócz aktorów doskonale znanych z poprzednich części pojawiło się też wiele „nowych twarzy”; do grona twórców dołączyli m.in.: Paulina Kondrak, Piotr Rogucki oraz Nel Kaczmarek. To właśnie ta aktorka wcieliła się w postać Beatki Cieplak – młodszej siostry Uli. We wcześniejszych odsłonach rola ta przypadała w udziale Kalinie Janusiak, która jako rezolutna kilkulatka skradła serca widzów „BrzydUli”. Po zakończeniu swojej przygody z produkcją Kalina nie zdecydowała się jednak na powrót do serialowych korzeni, ale to nie oznacza, że całkowicie zniknęła z mediów – zwłaszcza tych społecznościowych! Instagram Kaliny śledzi spora grupa internautów, a ona sama właśnie tam chętnie publikuje swoje aktualne fotografie. Niedawno opublikowała kadr z wakacji, na którym pozuje w bikini.

Życie po „BrzydUli”

Jak potoczyły się dalsze losy Kaliny Janusiak po „BrzydUli”? W jednym z udzielonych wywiadów dla „Dzień Dobry TVN”  21-latka zdradziła, co u niej słychać:

Miałam plany, żeby iść do szkoły aktorskiej. Jednak w 2 klasie liceum zorientowałam się, że lepiej czuję się w organizacyjnych rzeczach, w planowaniu. Pomyślałam, żeby studiować organizację produkcji filmowej. Teraz się tym zajmuję (…).

Kalina Janusiak należy do aktywnych użytkowniczek Instagrama, a jej internetowa galeria zdjęć jest często aktualizowana. Pamiętacie odcinki „BrzydUli” z Kaliną w roli Beatki Cieplak?

Julia Kamińska stanęła przed obiektywem w sukience na ramiączkach. Efekt zachwyca! Sensualne kadry z gwiazdą "BrzydUli" w sieci
Julia Kamińska - czyli aktorka doskonale znana widzom serialu: "BrzydUla" - zaktualizowała swój Instagram, dodając nowe fotki. Sensualne kadry przedstawiające gwiazdę w czerwonej sukience na ramiączkach nie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze