Szykuje się powrót "Rancza"? Gwiazda kultowego serialu jest na to gotowa

Dziś swoje 70. urodziny świętuje Piotr Pręgowski. W rozmowie z portalem "Plejada" aktor wyznał, że jest gotowy na powrót serialu "Ranczo".

Gałązka/AKPA
Gałązka/AKPA

Piotr Pręgowski 

Piotr Pręgowski w serialu „Ranczo” występował jako Patryk Pietrek. Jego bohater był początkowo jednym z budowlańców z ekipy Więcławskiego, remontował dworek Lucy. Później odkrył w sobie talent muzyczny i został gwiazdą disco polo. To stały bywalec kultowej „ławeczki”. Prywatnie aktor jest mężem Ewy Kuryło, z którą ma córkę Zofię. Kobieta również grała w kultowej produkcji jako dyrektorka szkoły Wiesława Oleś.

Czy „Ranczo” powróci?

Pytania o to, czy powróci „Ranczo” pojawiają się co chwilę. Nie powinno to dziwić, serial przez lata zyskał ogromną popularność. Fani chcieliby zobaczyć dalsze losy znanych i lubianych postaci. Teraz portal „Plejada” zapytał o to Piotra Pręgowskiego. Gwiazda jest przekonana, że kontynuacja okazałaby się hitem, „bo byłoby to spotkanie z kimś, kto był ważny w życiu milionów polskich widzów”. Myśli też, że pobiłaby wszelkie rekordy oglądalności. Aktor obserwuje obecnie „drugą falę popularności” – serial oglądają osoby, które w czasie emisji były jeszcze dziećmi.

Gdy koncertuję po Polsce, słyszę pytanie, czy powstaną nowe odcinki "Rancza". Nie wiem. Jeżeli dostanę sygnał, że serial będzie kontynuowany, żona i ja nie odmówimy. Wtedy wszyscy zobaczą, jak wyrzeźbił nas ząb czasu. Piękne historie już są napisane, wystarczy zorganizować plan. Informacja o tym, że serial wraca, byłaby sensacją.

Piotr Pręgowski jest gotowy na powrót

Piotr Pręgowski uważa, że „teraz, gdy sytuacja polityczna w Polsce się zmieniła”, jest szansa na powrót „Rancza”. To na pewno ucieszyłoby wielu widzów. Czy tak będzie? Tego nie wiemy, ale warto mieć nadzieję! Pozostaje czekać na dalsze informacje.

Niech widownia wie, że Ewa i ja jesteśmy gotowi. Zobaczymy, co będzie – podsumował Pręgowski.

Gwiazdy serialu "Ranczo" znów pracują razem! [FOTO]
Czy "Ranczo" powróci? To pytanie pojawia się dość często. Nic w tym dziwnego - wiele osób chciałoby wiedzieć, jak potoczyły się dalsze losy ulubionych bohaterów. Póki co wiadomo, że aktorzy wcielający się w główne role znów pracują razem!

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena Szykuje się powrót "Rancza"? Gwiazda kultowego serialu jest na to gotowa to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.