"TTBZ 18". Oskar Cyms wystąpił jako Bartek Wrona! Zaśpiewał "Kolorowe sny" [WIDEO]

Oskar Cyms zadebiutował w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Wschodzący gwiazdor polskiej sceny muzycznej wcielił się w Bartka Wronę. Jak poradził sobie z przebojem "Kolorowe sny"?

Pamiętacie boysband Just 5?

Grupa cieszyła się ogromną popularnością pod koniec lat 90. Jego największą gwiazdą był Bartek Wrona, który w momencie rozpoczęcia działalności zespołu miał zaledwie 15 lat. To właśnie do niego wzdychało wówczas najwięcej nastolatek. Młody artysta wylansował z boysbandem wiele hitów, takich jak "Kolorowe sny" czy "Zaczarowany świat". Wokalista po nagraniu z grupą trzech płyt postawił na solową karierę. Dziś słyszy się jednak o nim znacznie mniej.

Oskar Cyms jako Bartek Wrona w "TTBZ"

Producenci programu "Twoja twarz brzmi znajomo" postanowili przypomnieć widzom niegdysiejsze bożyszcze nastolatek. W wokalistę zespołu Just 5 wcielił się Oskar Cyms, wschodzący gwiazdor polskiej sceny muzycznej. Młody piosenkarz wykonał przed jurorami i publicznością utwór "Kolorowe sny". Dla artysty nie było to jednak łatwe zadanie, zwłaszcza że był to jego debiut w show.

Trochę było mi ciężko zbliżyć się do tej barwy głosu. Cieszę się jednak, że dostałem utwór "Kolorowe sny"

– powiedział.

Jak mu poszło? Fragment jego występu można zobaczyć na oficjalnym profilu programu na Instagramie.

"Twoja twarz brzmi znajomo 18". Kto wygrał pierwszy odcinek?

Pierwszy odcinek osiemnastego sezonu show wygrał prezenter Krzysztof Ibisz, który wykonał na scenie przebój Macieja Maleńczuka pt. "Uważaj na niego". Kolejny epizod programu będzie można obejrzeć w piątek o 20:00 na antenie Polsatu. Na scenie zobaczymy wtedy m.in. Kasię Kowalską, Stinga czy Dawida Kwiatkowskiego.

Eurowizja. Blanka zapowiedziała zmiany w "Solo". Piosenka będzie brzmieć inaczej?
Blanka została reprezentantką Polski na Eurowizji. 23-letnia wokalistka zapowiedziała już, że zamierza wprowadzić zmiany w swojej eurowizyjnej piosence. "Solo" zmieni się nie do poznania?

Oceń ten artykuł 0 0