TVN rezygnuje ze swojego hitu. To koniec serialu "Szkoła"

Nie będzie kolejnego sezonu paradokumentu "Szkoła". TVN rezygnuje z projektu. "Podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu produkcji" - ogłosił zastępca dyrektora programowego.

„Szkoła” na antenie TVN i w TVN7

Emisja paradokumentu „Szkoła” rozpoczęła się w 2014 roku. Serial, który szybko zyskał sympatię zwłaszcza młodszych widzów, był pokazywany na głównej antenie TVN do 2019 roku. Później przeniesiono go do TVN7. Właśnie dobiega końca trzynasty sezon lubianej produkcji. Wygląda na to, że będzie on jednocześnie ostatnim. Z wypowiedzi zastępcy dyrektora programowego TVN wynika, że nowe odcinki nie powstaną.

To koniec paradokumentu „Szkoła”

Siódemka nie będzie kontynuować paradokumentu „Szkoła”, co w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl potwierdził Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. Kolejny sezon nie powstanie. Ostatni premierowy odcinek serialu widzowie będą mogli obejrzeć w piątek 27 listopada o godzinie 16.15. Od 2014 roku powstało ich 860. Wszystkie dostępne są online w serwisie Player.

Rzeczywiście, kończący się sezon „Szkoły” będzie ostatnim, już jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu produkcji. Nie będzie bezpośredniej zamiany na inny program w tym samym paśmie

– poinformował Bogdan Czaja.

Jednocześnie zapewnił:

Ale na pewno nie zrezygnujemy z inwestycji w Siódemkę ani nie chcemy zaniedbać młodej widowni, która oglądała ten serial.

Oceń ten artykuł 12 14

Ogólna ocena TVN rezygnuje ze swojego hitu. To koniec serialu "Szkoła" to: 46% / 100%, uzyskana z: 26 głosów.
Komentarze