Tak Fagata wyglądała kilka lat temu. Niewiarygodne, jak się zmieniła [FOTO]

Agata Fąk, znana w sieci jako Fagata, podzieliła się na Instagramie archiwalnym zdjęciem. Fotografia powstała 4 lata temu, gdy influencerka nie była jeszcze znana szerszej publiczności. Trudno uwierzyć w to, jak zmieniła się od tego czasu.

Fagata na Instagramie

Fagata zdobyła rozpoznawalność, gdy pod koniec 2019 roku została przedstawiona jako ówczesna dziewczyna Stuarta "Stuu" Burtona – popularnego niegdyś youtubera, który ponad 3 lata temu zniknął z mediów. Influencerka często gościła na filmach twórcy, aż do ich głośnego rozstania w kwietniu 2020 roku. Agata nie zrezygnowała jednak z rozwijania kariery w social mediach po tym, jak Stuu zerwał z nią w atmosferze skandalu. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 1,3 mln osób.

Fagata na zdjęciu sprzed czterech lat

Agata Fąk doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. Youtuberka chętnie publikuje w mediach społecznościowych kadry, na których odważnie eksponuje swoją kobiecość. Oprócz tego często dzieli się z internetową publicznością ciekawostkami z życia prywatnego. Ostatnio opublikowała w swojej instagramowej relacji archiwalny kadr. Możemy na nim zobaczyć, jak wyglądała w 2019 roku.

Instagram przypomniał Fagacie o zdjęciu, które zamieściła w swojej relacji 4 lata temu. Trudno uwierzyć w to, jak bardzo youtuberka zmieniła się od tego czasu. Dziś nie przypomina bowiem dawnej siebie. Na opublikowanej przez nią fotografii pojawił się także tajemniczy chłopak, który zakrył swoją twarz telefonem. Agata nie ujawniła obserwatorom jego tożsamości.

fot. Instagram/@fagataaa

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Tak Fagata wyglądała kilka lat temu. Niewiarygodne, jak się zmieniła [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.