hity na MAXXa
hity na MAXXa

Tak kiedyś wyglądała Kasia Cichopek! Pamiętacie nastoletnią Kingę z "M jak miłość"?

Katarzyna Cichopek od wielu lat związana jest z aktorstwem. Największą popularność przyniosła jej rola Kingi Zduńskiej w produkcji TVP2 "M jak miłość". Celebrytka pojawiła się w serialu w 2000 roku, a ta przygoda trwa do dziś! Zobaczcie, jak wyglądała Kasia, kiedy grana przez nią bohaterka chodziła jeszcze do szkoły.

Jan Bielecki/East News
Jan Bielecki/East News

Kasia Cichopek – kariera aktorska

Katarzyna Cichopek urodziła się w 1982 roku. W dzieciństwie związana była z gimnastyką artystyczną i chórem. Jako dwunastolatka należała do kółka teatralnego Haliny i Jana Machulskich, które działało przy warszawskim Teatrze Ochoty.

Aktorka prywatnie związana jest z Maciejem Kurzajewskim, z którym wspólnie pracowała na planie „Pytania na śniadanie”. Na początku 2024 roku, wskutek rewolucji w Telewizji Polskiej, para musiała pożegnać się ze śniadaniówką. W tym samym momencie z porannego pasma zostali zwolnieni również inni prowadzący. Kasia i Maciej uwielbiają spędzać razem wolny czas, wspólnie jeżdżą na rowerach, chodzą na spacery czy wypoczywają nad wodą. Relacje z takich wycieczek możemy oglądać w ich mediach społecznościowych – a te śledzone są przez setki tysięcy fanów.

Zanim Kasia związała się z Maciejem, przez wiele lat była żoną Marcina Hakiela, z którym poznała się na planie „Tańca z gwiazdami”. Para w 2008 roku wzięła ślub, a w 2022 roku potwierdziła rozwód. Kasia i Marcin doczekali się dwójki wspólnych dzieci – Adama i Heleny.

Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z „M jak miłość”

Kasia, jako aktorka, debiutowała w serialu „Boża podszewka”, gdzie wcielała się w rolę Elżutki. Największą popularność przyniosła jej jednak rola Kingi Zduńskiej w produkcji „M jak miłość”, która emitowana jest na antenie TVP2. Kobieta jest związana z serialem od 2000 roku i do tej pory pojawia się na planie zdjęciowym. To już ponad 20 wspólnych lat! Jej serialowa bohaterka jest żoną Piotra Zduńskiego. Para poznała się w liceum w Gródku – najpierw byli tylko znajomymi z jednej klasy, jednak wkrótce połączyło ich prawdziwe uczucie. Zakochani wzięli ślub i doczekali się gromadki dzieci.

Zobaczcie, jak w tamtych latach wyglądała Kasia Cichopek!


A pamiętacie, że na początku brat Piotra – Paweł – również był zainteresowany Kingą? W piątym odcinku „M jak miłość” mężczyzna ruszył na podryw, jednak spotkał się z odrzuceniem. Ten moment również możemy teraz sobie przypomnieć.

Oceń ten artykuł 0 0