Takiej wersji przeboju Nirvany jurorzy się nie spodziewali! "Co on zrobił z tą piosenką?!" [WIDEO]

"The Voice" cieszy się ogromną popularnością w wielu krajach. W programie uczestnicy prezentują swoje umiejętności wokalne. By przejść fazę przesłuchań - muszą zachwycić jurorów swoim głosem. Ostatnio niemałe wrażenie na sędziach francuskiej odsłony talent show zrobił Stephen Di Tordo.

Przebój Nirvany w zaskakującym wykonaniu

Telewizyjne programy rozrywkowe od lat budzą ogromne emocje i przyciągają miliony fanów. Dla wielu osób zaprezentowanie swoich talentów przed jurorami i widzami to spełnienie marzeń. Wśród uczestników nie brakuje tych, którzy charakteryzują się niemałą odwagą, charyzmą i pewnością siebie. Jednak czy te cechy gwarantują sukces? 

Stephen Di Tordo zmierzył się z kultowym utworem grupy Nirvana. Jego aranżacja "Come As You Are" wywołała skrajne emocje wśród widzów. Część jurorów nie do końca wiedziała, jak ocenić zaskakujący cover. Połowa składu sędziowskiego zainteresowała się interpretacją wokalisty i odwróciła fotele.

Nirvana "Come As You Are"

"Come As You Are" to utwór, który pojawił się na rynku muzycznym ponad trzydzieści lat temu. Piosenka amerykańskiego zespołu grunge'owego Nirvana znalazła się na wydanym w 1991 roku albumie "Nevermind". To drugi singiel - po "Smells Like Teen Spirit" - promujący ten krążek, który błyskawicznie stał się hitem i do dziś uważany jest za jeden z największych przebojów zespołu. 


Zaśpiewała przebój Radiohead tak, że ludzie płakali! Jurorzy i publiczność nie mogli powstrzymać łez [WIDEO]
To wykonanie przeboju "Creep" publiczność i jurorzy "Mam talent" zapamiętają na długo. W trakcie przesłuchań na scenie pojawiła się wyjątkowa kobieta, której zaskakujący cover przeboju Radiohead zrobił gigantyczne wrażenie!

Brawurowy występ 10-latka w "Mam talent"! Andrea Bocelli może bać się konkurencji Filipa Płażalskiego? "Ronaldo polskiej opery" [WIDEO]
Tegoroczna edycja "Mam talent" budzi niemałe emocje. Niemal każdy odcinek to spotkanie z wyjątkowymi talentami. Niesamowite umiejętności wokalne pewnego 10-latka zrobiły gigantyczne wrażenie... szczególnie na Agnieszce Chylińskiej, która...

12-latka niczym Edith Piaf?! Zaśpiewała przebój Disney'a i zachwyciła wszystkich! " To jest niezwykłe, to jest czysty talent"
"Mam talent" dostarcza mnóstwo emocji nie tylko uczestnikom, ale również jurorom i publiczności. W jednym z ostatnich odcinków poznaliśmy wyjątkową 12-latkę, o której z pewnością będzie głośno już wkrótce. "Jest po prostu...

Oceń ten artykuł 0 0