"Taniec z Gwiazdami": Znany piosenkarz disco polo pojawi się na tanecznym parkiecie? Znamy coraz więcej szczegółów!

Co to będzie za edycja! Już na wiosnę widzowie po raz kolejny będą mogli śledzić zmagania gwiazd, które staną do walki o Kryształową Kulę. Znamy już pierwsze oficjalne nazwiska, a ostatnio w mediach pojawiła się informacja o tym, że na parkiecie może pojawić się gwiazda disco polo.

„Taniec z Gwiazdami”: Gwiazda disco polo na tanecznym parkiecie?

Kolejna edycja show: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” zagości w wiosennej ramówce telewizji Polsat. Chociaż do premiery pierwszego odcinka pozostało jeszcze trochę czasu, to w mediach od kilku dni pojawiają się informacje dotyczące uczestników programu. Do tej pory produkcja oficjalnie potwierdziła pięć nazwisk; wiadomo, że do walki o Kryształową Kulę staną: trener personalny Daniel „Quczaj” Kuczaj, Mister Polski 2017 Jakub Kucner, niedowidząca mistrzyni świata w biegu na 1500 metrów Joanna Mazur,  była żona skoczka Piotra Żyły – Justyna oraz blogerka i prezenterka Tamara Gonzalez Perea (znana jako „Macademian Girl”).  Ostatnio w mediach pojawiła się również wiadomość o tym, że grono uczestników kolejnej edycji programu może zasilić gwiazda disco polo! Jak podaje portal „Plejada”, chodzi o Pawła Dudka, który podbił serca publiczności jako „Czadoman”.

„Potwierdzam, Czadoman wystąpi w 9. edycji programu >”

 – wyjawiła portalowi Ewa Wojciechowska, szefowa działu public relations telewizji Polsat.

„Taniec z Gwiazdami”: Kto jeszcze wystąpi?

Według nieoficjalnych doniesień do walki o Kryształową Kulę w nadchodzącym sezonie „TzG” mają stanąć również: Agnieszka Radwańska, Dominika Tajner-Wiśniewska, Dorota Naruszewicz i Anna Jagodzińska. O tym, czy panie rzeczywiście pojawią się w „Tańcu z Gwiazdami”, zapewne dowiemy się w niedługim czasie. Będziecie oglądać kolejną, dziewiątą już edycję „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami” w telewizji Polsat?

Kto wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Znamy coraz więcej szczegółów!
To doskonała wiadomość dla miłośników tanecznego show Polsatu! Już niebawem na ekrany telewizorów powróci "Taniec z Gwiazdami", czyli program, w którym znani i lubiani próbują swoich sił na tanecznym parkiecie pod czujnym...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze