Taylor Swift i Katy Perry pogodziły się? Do sieci trafił najnowszy klip z obiema artystkami! [WIDEO]

Wygląda na to, że jeden z głośniejszych konfliktów w świecie muzycznym dobiegł końca! Mowa o Taylor Swift i Katy Perry, które postanowiły się pogodzić, a świadczyć może o tym najnowszy teledysk pierwszej z nich, w którym udział wzięła również sama Perry. Sprawdźcie, jak to wyglądało!

Koniec konfliktu

O tym, że Taylor Swift i Katy Perry raczej nie pałały do siebie sympatią, wiadomo było od dawna. Według informacji pojawiających się w zagranicznych mediach panie pokłóciły się o tancerzy i właśnie przez to wokalistki rozpoczęły „nieoficjalną wojnę”. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że trwający od dobrych kilku lat został zażegnany! Do sieci trafił bowiem najnowszy teledysk do utworu zatytułowanego „You Need To Calm Down ”, w którym Taylor Swift przytula się do swojej niedawnej rywalki! Co ciekawe, obie piosenkarki mają na sobie dość charakterystyczne stroje; Perry swoim przebraniem hamburgera nawiązała niejako do stylizacji, w której pojawiła się na MET Gali, a z kolei wykonawczyni piosenki pojawia się przebrana za… frytki! W teledysku pojawiło się również wiele innych gwiazd, w tym m.in.: Ellen DeGeneres, Ryan Reynolds czy Laverne Cox. Nie zabrakło również polskiego akcentu, ponieważ w teledysku znalazł się również aktor polskiego pochodzenia — Antoni Porowski.

Nowy krążek!

„You Need To Calm Down” to drugi teledysk Taylor Swift, promujący jej siódmy album studyjny, na którym znajdzie się 18 utworów. W samym utworze piosenkarka zwraca się do przeciwników środowiska LGBTQ z prośbą o zrezygnowanie z agresywnego zachowania. Premiera krążka pt. „Lover” jest zaplanowana na 23 sierpnia.

View this post on Instagram

A happy meal

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Taylor Swift i Katy Perry pogodziły się? Do sieci trafił najnowszy klip z obiema artystkami! [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze