Te seniorki podbijają TikToka! Nagrały teledysk do "Barbie Girl". "Uwielbiam to!" [WIDEO]

Kto powiedział, że starość musi być nudna? Te seniorki udowadniają, że wiek to tylko liczba. Wspólnymi siłami nagrały teledysk do utworu "Barbie Girl", który stał się hitem sieci!

Seniorki podbijają TikToka. Ich nagrania to hit!

Seniorki mieszkające w Arcadia Senior Living Bowling Green nie przestają zaskakiwać!  Wielokrotnie udowodniły już, że wiek to tylko liczba. Niezwykle pozytywnie nastawione do życia emerytki nagrywają kolejne choreografie i filmiki okazjonalne, które podbijają TikToka. W sieci furorę zrobił ich teledysk do utworu „Flowers” Miley Cyrus oraz taneczna choreografia do „Rude Boy” Rihanny. Oba filmiki przyniosły im ogromny sukces i najwyraźniej dodały wiatru w żagle!

Seniorki nagrały klip do „Barbie Girl”. Wideo robi furorę w sieci

Od kilku tygodni w sieci trwa trend związany z głośną premierą „Barbie”. W mediach społecznościowych króluje róż. Internauci i celebryci publikują zdjęcia, na których pokazują się w charakteryzacji popularnej lalki. Pojawiają się coraz to bardziej kreatywne nawiązania do filmowej postaci.

Emerytki po raz kolejny udowodniły, że świetnie odnajdują się w sieci i nagrały teledysk do utworu „Barbie Girl” jeszcze zanim stało się to modne! Jak tym razem wygląda ich interpretacja? W klipie wystąpiło siedem pań oraz Ken. Seniorki zatroszczyły się o to, aby nie zabrakło różu! Założyły na siebie ubrania i dodatki w tym kolorze. Ich występ tym razem odbył się w dużym „pudełku” na lalkę. Wyraźnie widać też, że sprawiło im to ogromną frajdę!

Internauci po raz kolejny nie kryją, że starsze panie skradły ich serca. Nagranie ma dziesiątki tysięcy „polubień” i mnóstwo komentarzy.

Cudownie
Tak trzymaj, życie jest krótkie
Uwielbiam to
Chcę tam mieszkać! 

– zachwycają się użytkownicy TikToka.

@arcadiasrlivingbg

Come on Barbie, Let’s go party #NationalBarbieDay #seniorlivingcommunity #fyp

Seniorki i ich choreografia do hitu Miley Cyrus. To wideo rzuci Was na kolana! [WIDEO]
Takiej choreografii do piosenki "Flowers" Miley Cyrus chyba nikt się nie spodziewał! Stworzyły ją... seniorki z domu opieki. Nagranie podbija sieć. Zobaczcie je sami!

Oceń ten artykuł 0 0