Tego nie wiedzieliście o programie "Rolnik szuka żony". Gdzie trafiają nadsyłane listy?

Fani programu: "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki show. Aktualnie osoby zainteresowane nawiązaniem nowych znajomości mogą odpowiedzieć na zgłoszenie, wysyłając list. Co następnie dzieje się z korespondencją? Produkcja uchyliła rąbka tajemnicy!

Kiedy nowy sezon programu „Rolnik szuka żony”?

Czy będzie 11. sezon programu: „Rolnik szuka żony”? Najnowsze informacje w sprawie randkowego show jasno wskazują na to, że zostało naprawdę niewiele czasu na wysyłane listów do kandydatów! Jest to bardzo ważny etap produkcji, ponieważ to właśnie liczba nadesłanych zgłoszeń decyduje o tym, kto znajdzie się w nowych odcinkach show.

„Rolnik szuka żony” doczekał się już dziesięciu edycji. Które pary przetrwały? Do tego grona należą m.in.: Anna i Grzegorz Bardowscy, Joanna i Kamil Osypowiczowie, Marta Paszkin i Paweł Bodzianny i wiele innych. Czy wkrótce do tego grona dołączą kolejne duety? Tego na razie nie wiadomo, ale Telewizja Polska niezmiennie zachęca do zgłoszeń. W mediach społecznościowych pojawił się specjalny post, w którym wspomniano m.in. o nadsyłanych listach. Czy wszystkie trafiają do kandydatów? Odpowiedź brzmi: tak!

„Rolnik szuka żony”. Jak zgłosić się do programu?

Produkcja „Rolnika…” zamieściła w sieci wpis przypominający, że wciąż można zgłosić się do programu, odpowiadając na „wizytówki” kandydatów do 11. edycji. W Wielkanoc TVP pokazała tzw. odcinek zerowy, w którym przedstawiono sylwetki dziewiątki bohaterów: w tym aż trzech pań. Do kiedy można słać do nich listy? Okazuje się, że termin nadsyłania zgłoszeń mija 6 maja. Jak się zgłosić? Chętni mogą skorzystać aż z dwóch opcji. Do wyboru jest tradycyjna forma, ale też formularz online.

Co ciekawe, autorzy wpisu zachęcającego do wzięcia udziału w show wspomnieli również o listach, które napływają do uczestników. W odcinkach „Rolnika…” widać jedynie krótkie nagrania z momentów odczytywania korespondencji. W głowach widzów nierzadko pojawia się więc pytanie o to, co dzieje się z pozostałymi odpowiedziami. Czy wszyscy kandydaci otrzymują pełen zestaw listów? Komentarz dodany do wspomnianego wpisu brzmi następująco:

WSZYSTKIE listy trafią do adresatów!

Czy bohaterowie 11. sezonu programu: „Rolnik szuka żony”, wśród nadawców listów znajdą „drugą połowę”? Tego widzowie dowiedzą się po wakacjach, kiedy show wróci do TV z regularną emisją.

Waldemar i Dorota z "Rolnika..." rozstali się? Wymowna odpowiedź!
Waldemar i Dorota z programu: "Rolnik szuka żony 10" zakończyli już swoją relację? Tak mogli przypuszczać niektórzy fani show! Wszystko za sprawą ostatnich publikacji zamieszczanych w sieci. Jak jest naprawdę? Uczestniczka...

Oceń ten artykuł 0 0