Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Jest odpowiedź!

Waldemar i Dorota z programu: "Rolnik szuka żony 10" zakończyli już swoją relację? Tak mogli przypuszczać niektórzy fani show! Wszystko za sprawą ostatnich publikacji zamieszczanych w sieci. Jak jest naprawdę? Uczestniczka "RszŻ" odpowiedziała na to pytanie!

„Rolnik szuka żony 10”. Waldemar i Dorota wybrali rozstanie?

Czy Waldemar i Dorota z programu: „Rolnik szuka żony” są razem po zakończeniu show? To pytanie powraca jak bumerang wśród fanów hitu TVP. Wszystko za sprawą niedawnej aktywności wspomnianych uczestników „RszŻ” w mediach społecznościowych. Przypomnijmy: Waldemar Gilas był jednym z bohaterów jubileuszowej edycji „Rolnika…”. Chociaż początkowo jego uwagę niemal w całości skradła Ewa Kryza, to w finale okazało się, że ich drogi się rozeszły! W międzyczasie rolnik z Pakości odnowił znajomość z Dorotą, która także gościła w jego gospodarstwie.

Od momentu emisji odcinków programu z udziałem Waldemara i Doroty minęło już kilka miesięcy. Czy związek ten nadal trwa? Najnowsze informacje w tej sprawie przynoszą odpowiedź na to pytanie. Okazuje się, że tym razem przeczucia internautów śledzących poczynania pary w sieci okazały się mylne. W wypowiedzi dla jednego z portali Dorota podkreśliła, że jej relacja z „Waldim” ma się bardzo dobrze.

Waldemar Gilas i partnerka z „Rolnik szuka żony 10”

Tuż po zakończeniu 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony” Dorota i Waldemar chętnie opowiadali o łączącym ich uczuciu, udzielając wywiadów oraz publikując romantyczne kadry na Instagramie. Ostatnio jednak próżno było szukać tego typu publikacji na internetowych profilach rolnika i jego partnerki, którzy przestali pojawiać się też w mediach. Takie zachowanie zaniepokoiło fanów „Rolnika…”: ci zaczęli baczniej przyglądać się publikacjom pary w sieci. W ostatnim czasie „Waldi” stał się bohaterem zdjęć opublikowanych przez Adama Kraśkę – uczestnika pierwszego sezonu „Rolnika…”. Gilas pozował bez ukochanej, za to blisko innej znajomej.

Dorota natomiast dzieliła się rozmaitymi przemyśleniami. Jedno z nich dotyczyło podejścia do krytyki:

Pozwól ludziom gadać, szemrać i krytykować. To, co mówią lub myślą, nie ma z tobą nic wspólnego. Zachowaj dystans. Masz prawo być sobą bez względu na sytuację. Życie stopniowo uczy, od kogo powinniśmy trzymać się z daleka.

Wszystko to pozwoliło niektórym przypuszczać, że związek Doroty i Waldemara z programu: „Rolnik szuka żony” należy już do przeszłości. Jaka jest prawda? Zapytana o to przez „Plejadę” uczestniczka show odpowiedziała krótko:

Przykro mi, ale mamy się bardzo dobrze.

Dorota z 10. sezonu programu „Rolnik szuka żony” komentuje doniesienia o rozstaniu z Waldemarem

W swoich dalszych słowach dla wspomnianego portalu Dorota z 10. sezonu „Rolnika…” dodała, iż nie podobają jej się wszelkie spekulacje dotyczące relacji z Waldemarem:

Tak na marginesie, czy wszystko, co wstawiam, musi się tyczyć Waldka — nie może się tyczyć innych osób, moich bliskich znajomych czy kogokolwiek, tylko od razu, że z Waldkiem jakiś kryzys czy rozstanie.

Oglądaliście nowe odcinki programu: „Rolnik szuka żony 10” z udziałem Waldemara i Doroty?

Joanna z "Rolnika..." pisze o dziecku. Uczestnicy show planują powiększenie rodziny?
Uczestnicy 8. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" - Joanna i Kamil Osypowiczowie - nie tylko są po ślubie, ale też doczekali się córki. Czy planują powiększenie rodziny? Bohaterka show odpowiedziała!

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Jest odpowiedź! to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.