hity na MAXXa
hity na MAXXa

Teledysk "See You Again" w hołdzie Paulowi Walkerowi pobił rekord! Ma więcej wyświetleń od "Gangnam Style"!

"See You Again" to numer w wykonaniu Wiza Khalify i Charliego Putha, który powstał specjalnie na potrzeby filmu "Szybcy i wściekli 7". Klip, który został poświęcony pamięci zmarłego Paula Walkera święci obecnie święci ogromny sukces. Klip ma największą liczbę odsłon na YouTube i przebił dotychczasowego lidera – "Gangnam Style" PSY.

Sukces tego klipu pokazuje, jak wielką gwiazdą był Paul Walker. Teledysk, który stanowi hołd dla tragicznie zmarłego w 2013 roku Paula Walkera, jest obecnie najchętniej oglądanym klipem w serwisie YouTube. Ma już ponad 2,9 miliarda wyświetleń! Tym samym zepchnął na drugie miejsce długoletniego rekordzistę, numer "Gangnam Style" od koreańskiego wykonawcy PSY.

Teledysk do "See You Again", piosenki Wiza Khalifa i Charliego Putha, trafił na YouTube w 2015 roku. Numer został nagrany na potrzeby filmu "Szybcy i wściekli 7", a klip w pełni poświęcony jest Paulowi Walkerowi, którego po raz ostatni mogliśmy zobaczyć w siódmej odsłonie serii o szybkich samochodach.

Oceń ten artykuł 24 0

Ogólna ocena Teledysk "See You Again" w hołdzie Paulowi Walkerowi pobił rekord! Ma więcej wyświetleń od "Gangnam Style"! to: 100% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.