Teledysk do muzycznego debiutu aktorki Hailee Steinfeld "Love Myself" już stał się hitem!

Hailee Steinfeld postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej i efekt przerósł oczekiwania wszystkich! W piątek w sieci ukazał się jej pierwszy teledysk do debiutanckiego singla - klip obejrzano już na YouTube 900 tysięcy razy!

18-letnia Hailee Steinfeld to amerykańska aktorka i modelka. Nastolatka postanowiła zająć się teraz muzyką. Wideo do jej pierwszego utworu "Love Myself" stało się światowym przebojem praktycznie natychmiast! Aż trudno w to uwierzyć.

Dziewczyna odniosła już wcześniej spektakularny sukces aktorski; Hailee była nominowana do nagrody Oscara, jako najlepsza aktorka drugoplanowa, za rolę w filmie braci Coen "Prawdziwe męstwo" sprzed 5 lat. Był to jej debiut na dużym ekranie!

Dodatkowo Steinfeld zajęła się modelingiem i również na tym polu udało jej się zajść niezwykle wysoko, bo stała się twarzą prestiżowej włoskiej marki Miu Miu (podobnie jak Vanessa Paradis czy Kirsten Dunst!).

Wygląda na to, że rośnie nowa gwiazda.

Zobaczcie słynną Hailee Steinfeld w teledysku do utworu "Love Myself":

Oceń ten artykuł 6 1

Ogólna ocena Teledysk do muzycznego debiutu aktorki Hailee Steinfeld "Love Myself" już stał się hitem! to: 85% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.