Ten produkt dostaniesz w Lidlu jak za darmo! Kolejna odsłona "Gratisowej środy"

Lidl kontynuuje swoją popularną "Gratisową środę". W ramach tej akcji kolejny produkt dostaniemy jak za darmo. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z kuszącej oferty?

"Gratisowa środa w Lidlu", 16 listopada

Szalejąca inflacja i rosnące wraz z nią ceny w sklepach sprawiają, że uważniej przyglądamy się naszym budżetom domowym. Lidl Polska od pewnego czasu pozwala odetchnąć swoim klientom, kusząc ich atrakcyjnymi akcjami promocyjnymi. Sieć sklepów niedawno uruchomiła "Lidlowy program oszczędnościowy", dzięki któremu można jeszcze więcej zaoszczędzić na codziennych zakupach. Do listy ofert dołączyły m.in. "Tania sobota", "Lidlowe ceny" oraz "Gratisowa środa", zyskująca coraz większa popularność wśród klientów.

1+1 gratis w Lidlu. Ta promocja przyciągnie tłumy

W tym tygodniu w ramach "Gratisowej środy" w Lidlu będzie można odebrać kolejny produkt jak za darmo. Sieć sklepów przygotowała dla posiadaczy aplikacji Lidl Plus kupon 1+1 gratis na opakowanie malin 125 g. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zeskanować przy kasie kupon, który znajdziemy w aplikacji. Wówczas zapłacimy za jeden, a nie za dwa produkty. To tak, jakbyśmy jedno opakowanie malin dostali bezpłatnie. Warto pamiętać, że z promocji skorzystamy jedynie w środę, 16 listopada. Kolejnej odsłony tej oferty specjalnej można spodziewać się 23 listopada.

"Gratisowa środa" w Lidlu, fot. Shutterstock

Promocje w aplikacji Lidl Plus

Posiadacze aplikacji Lidl Plus mogą cieszyć się także z innych promocji. Do środy taniej będzie można zakupić Parówki Berlinki. Przy zakupie dwóch opakowań klienci, którzy zeskanują kupon z aplikacji, mogą liczyć na 66% rabatu. Spektakularna obniżka cen czeka również na tych, którzy lubią Owoce suszone Alesto. Przy zakupie dwóch sztuk drugi produkt możemy kupić 50% taniej.

Lidl Polska kontynuuje również inne akcje w ramach "Lidlowego programu oszczędnościowego". Co najmniej do końca listopada klienci mogą liczyć na deklarowaną przez sieć sklepów wielką obniżkę cen warzyw i owoców.

Ten produkt dostaniesz w Lidlu jak za darmo! Kolejna odsłona "Gratisowej środy"

Aby skorzystać z promocji, konieczne jest posiadanie aplikacji Lidl Plus, fot. Shutterstock

Nadchodzi atak zimy! Synoptycy nie mają wątpliwości. W tym tygodniu się zacznie
W tym tygodniu czeka nas pierwszy atak zimy - prognozują synoptycy z IMGW. W czwartek pogoda ma się diametralnie zmienić. Temperatura spadnie poniżej zera, a na północy wystąpią opady deszczu ze śniegiem...

Oceń ten artykuł 0 0