"The Voice Kids". Trzynastolatek oczarował jurorów! Jego wykonanie hitu "Hello" podbija Internet! [WIDEO]

To dopiero wykonanie hitu Adele! 13-letni Antek Szydłowski wyszedł na scenę "The Voice Kids" i... oczarował jurorów! Jak poradził sobie w utworze "Hello"? Musicie to usłyszeć!

„The Voice Kids”. Antek Szydłowski w piosence „Hello” Adele

Wydawać by się mogło, że programy typu „talent show” goszczące w TV już raczej niczym nie powinny nas zaskoczyć. W miarę ich oglądania okazuje się, że przed widzami jeszcze niejedno wzruszenie i zastrzyk nieprawdopodobnych emocji! Tak było w przypadku wystąpienia pewnego uczestnika kolejnej edycji programu: „The Voice Kids”. W sobotnim odcinku 13-letni Antek Szydłowski zaprezentował się podczas „przesłuchań w ciemno”, śpiewając utwór z repertuaru AdeleWcześniej zdradził, że z muzyką „zaprzyjaźnił się” dopiero… kilka miesięcy wcześniej! Nie przeszkodziło mu to jednak doprowadzić do odwrócenia wszystkich foteli jurorskich.

Wybór jurora

Jury w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski, oraz duet: Tomson – Baron, byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności wokalnych Antka Szydłowskiego:

„Twój głos jest niesamowicie mocny. Masz ozdobniki, które nie mają prawa pojawić się po czterech miesiącach śpiewania”

– przyznał Dawid Kwiatkowski, a Cleo dodała, że młody wokalista ma olbrzymi talent. Finalnie chłopiec wybrał drużynę Tomsona i Barona. Antek Szydłowski pochodzi z Myślenic, a na co dzień jest uczniem tamtejszego Zespołu Szkół-Małopolskiej Szkoły Gościnności. Jak poradzi sobie w dalszym etapie „The Voice Kids”? Wkrótce się o tym przekonamy!


"The Voice Kids 3". Ola Gwazdacz czarnym koniem? Jury było zachwycone, ale tego nie wyemitowano w telewizji!
Aleksandra Gwazdacz stanie się czarnym koniem talent show TVP2? Jej występ w ostatnim odcinku "The Voice Kids" był sporym zaskoczeniem. 11-latka oczarowała swoim potężnym...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze