"The Voice of Poland 13". Niewiarygodny występ 18-latka. Steczkowska zalała się łzami [WIDEO]

Występ zaledwie 18-letniego Norberta Wronki zrobił na trenerach "The Voice of Poland" oszałamiające wrażenie. Wszyscy odwrócili swoje fotele, a Justyna Steczkowska zalała się łzami. Kim jest ten niezwykle utalentowany młodzieniec?

„The Voice of Poland”. Startuje trzynasta edycja

W sobotę 3 września na antenie TVP2 wystartuje trzynasta edycja programu „The Voice of Poland”. W jury zasiądą dobrze już znani publiczności Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Pojawi się także jedna zupełnie nowa twarz. Do ekipy dołączyła Małgorzata Uściłowska, szerzej znana jako Lanberry – wykonawczyni wielu radiowych przebojów oraz współautorka hitów takich jak „Superhero” Viki Gabor czy „Anyone I Want to Be” Roxie Węgiel.

„The Voice of Poland” tradycyjnie rozpocznie się od przesłuchań w ciemno. W trakcie tego etapu na scenie zaprezentuje się blisko stu uczestników, którzy marzą o karierze muzycznej. W pierwszym odcinku z castingów zobaczymy m. in. 18-letniego Norberta Wronkę. Występ tego niezwykle utalentowanego młodzieńca wywołał niemałe poruszenie i doprowadził do łez samą Justynę Steczkowską.

„The Voice of Poland 13”. Magiczny występ 18-latka

Rzeczowe, konstruktywne uwagi, umiejętność wyłapania nawet najdrobniejszych niedoskonałości wokalnych w trakcie występów czynią z Justyny Steczkowskiej surową trenerkę, którą Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron nazywają panią profesor. Są jednak momenty, w których wokalistka nie potrafi zapanować nad emocjami. Do takiej sytuacji doszło w trakcie występu 18-letniego Norberta Wronki

Nastolatek pochodzący z niewielkiej miejscowości w województwie wielkopolskim, śpiewając przebój Erica Claptona „Tears in Heaven”, swoim występem sprawił, że Justyna Steczkowska zalała się łzami. Ogromne emocje udzieliły się zresztą nie tylko jej, ale też samemu uczestnikowi i jego najbliższym kibicującym na backstage’u. Fenomenalne wykonanie uczestnika docenili także Marek Piekarczyk, Lanberry oraz Tomson i Baron, którzy również odwrócili swoje fotele.

Kim jest Norbert Wronka? Co ciekawe, ten 18-letni chłopak jest nie tylko świetnie zapowiadającym się wokalistą, ale także człowiekiem o złotym sercu. Od sześciu lat jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski we Włoszakowicach, gdzie często organizuje podopiecznym recitale. Cały występ nastolatka będziemy mogli zobaczyć w pierwszym odcinku „The Voice of Poland 13”. Tymczasem poniżej już teraz zobaczycie fragment jego magicznego wykonania „Tears in Heaven”.

Źródło: materiały prasowe

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena "The Voice of Poland 13". Niewiarygodny występ 18-latka. Steczkowska zalała się łzami [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.