To oficjalne! Armin van Buuren wystąpi podczas Sunrise Festival 2017!

Line-up tegorocznego – jubileuszowego – Sunrise Festival zapowiada się coraz lepiej! W Kołobrzegu zagra sam Armin van Buuren – holenderski DJ I producent! Będziemy mogli go zobaczyć 23 lipca – w ostatni dzień festiwalu!

Jeśli nie byłeś jeszcze przekonany, czy jechać w tym roku na Sunrise’a, to z pewnością teraz szala przechyli się na odpowiedź "tak"! Wszystko dlatego, że jedną z gwiazd, które wystepują podczas festiwalu, będzie Armin van Burren. Jeden z najpopularniejszych DJ-ów na świecie, pięciokrotny lider zestawienia magazynu DJ Mag, weteran muzyki elektronicznej i autor takich hitów, jak "Blue Fear", "Communitacion", "In & Out of Love" czy "Going Wrong" zawita 23 lipca na scenie na parkingu w Kołobrzegu.

 

Sceniczne występy Armina charakteryzują się techniczną maestrią i świetnym kontaktem z publicznością, a sam artysta zawsze daje z siebie wszystko. W 2003 roku w klubie The Hague pobił rekord w najdłuższym zagranym secie na żywo, który trwał niebagatelne 12 godzin i 30 minut. Zaś kołobrzeski festiwal Armin zna bardzo dobrze – na Sunrise zagrał już trzy razy – w 2008, 2010 i 2012 roku, a w tym roku czeka nas czwarty występ!

Bilety dostępne są od 1 marca na oficjalnej stronie organizatora www.sunrisefestival.pl.

Oceń ten artykuł 3 0

Ogólna ocena To oficjalne! Armin van Buuren wystąpi podczas Sunrise Festival 2017! to: 100% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.