Tomasz z "Rolnik szuka żony" pokazał, kogo spotkał. Tę twarz fani programu znają bardzo dobrze! [ZDJĘCIE]

Tomasz z 9. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wrzucił na Instagram zdjęcie, na którym nie jest sam. Uczestnik show pozował w towarzystwie osoby, która także jest bardzo dobrze znana widzom popularnego formatu TVP...

„Rolnik szuka żony”. Tomasz Klimkowski i Grzegorz Bardowski na nowym zdjęciu

„Rolnik szuka żony” doczekał się już dziewięciu edycji, a już wiadomo, że będzie kolejna! Niedawno prowadząca – Marta Manowska – poinformowała o tym na Instagramie, zdradzając przy okazji, kiedy będzie można obejrzeć tzw. odcinek zerowy.

Marta Manowska zdradziła, co dzieje się w jej życiu. "Na horyzoncie widać już miłość". Tak przekazała radosną wieść!
Marta Manowska ma nie lada powód do radości. Dziennikarka zdradziła w sieci, jak wyglądają jej dalsze zawodowe plany. Czy znalazło się wśród nich miejsce na 10. edycję programu: "Rolnik szuka...

Miniona edycja „Rolnika…” obfitowała w wiele zaskakujących zwrotów akcji. Jeden z uczestników – Tomasz Klimkowski – w czasie trwania show… zmienił obiekt swoich zainteresowań! Najpierw „w oko” wpadła mu Zuzanna, ale z biegiem czasu okazało się, że wspólna przyszłość jednak nie jest im pisana. Rolnik odnowił znajomość z inną kandydatką – Katarzyną Cecot, a w finale byli już jako para. Niestety, także i to połączenie nie było trwałe: w lutym uczestnicy potwierdzili rozstanie.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Tomasz z „RszŻ 9” zniknął z życia Kasi, ale nie z mediów społecznościowych. Wręcz przeciwnie! „Świętokrzyski rolnik” (bo właśnie tak określa się na Instagramie) chętnie angażuje się w rozmaite projekty, a swoim działaniem dzieli się m.in. w sieci. Niedawno na jego koncie pojawiła się nowa fotografia, na której pozuje w towarzystwie innej bardzo dobrze znanej „rolnikowej” twarzy. Obok niego znalazł się bowiem Grzegorz Bardowski z 2. edycji show.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @swietokrzyskirolnik

Tomasz z „Rolnik szuka żony 9” na Instagramie

Grzesiek w 2. sezonie „Rolnika…” poznał Anię, z którą obecnie tworzy szczęśliwy związek. Państwo Bardowscy wzięli ślub w 2016 roku, a następnie doczekali się dwójki dzieci – Jasia i Liwii.

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych „rolnikowych” par. Teraz okazało się, że Bardowski i Klimkowski mieli okazję się poznać na jednym z branżowych wydarzeń, jakie odbywało się w ostatnim czasie w Kielcach. Widać, że panom dopisywały humory!

Poznanie Grześka to czysta przyjemność, spokojnie mogę powiedzieć, że jest jeszcze fajniejszy niż na filmach. Wesoły i uśmiechnięty (…) – zachwalał Bardowskiego Tomasz z „RszŻ 9”.

A jak na taki duet zareagowali internauci?

Trochę jak ojciec z synem. Jesteście do siebie podobni.

Jak bracia.

Super – można przeczytać w komentarzach.

Oglądaliście odcinki „Rolnika…” z udziałem wspomnianych bohaterów?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Roksana z "Rolnik szuka żony" odlicza czas do porodu. Opublikowała nowe zdjęcie ze szpitala
Jedna z kandydatek Stanisława Pytlarza z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" niebawem zostanie mamą! Roksana, bo o niej mowa, w ostatnim czasie przebywała w szpitalu. W miniony weekend na jej profilu pojawiła się...

Oceń ten artykuł 25 15

Ogólna ocena Tomasz z "Rolnik szuka żony" pokazał, kogo spotkał. Tę twarz fani programu znają bardzo dobrze! [ZDJĘCIE] to: 62% / 100%, uzyskana z: 40 głosów.