Trwają poszukiwania sprawcy. Znaleziono przy drodze kobietę z ranami ciętymi

W powiecie piaseczyńskim w Kawęczynku znaleziono przy drodze ciężko ranną kobietę. Tamtejsza policja informuje, że trwają poszukiwania sprawcy. Ofiara ma na ciele rany cięte.

Jak doszło do tragedii?

Jak donosi rzecznik policji w Piasecznie, Jarosław Sawicki  - do tragedii doszło przed godziną 14:00 w piątek. Kobietę znaleziono przy ulicy Prostej, tuż przed skrzyżowaniem z ulicą Sarenki. Pierwsi na miejscy tragedii byli policjanci z Konstancina-Jeziorny. To oni przeprowadzili reanimację kobiety i podtrzymywali jej czynności życiowe.

Trudny przebieg akcji ratunkowej

Funkcjonariusze wezwali śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Aby maszyna mogła bezpiecznie wylądować, teren zabezpieczyła straż pożarna, która także zjawiła się na miejscu. Dzięki sprawnym działaniom służb udało się przetransportować ciężko ranną ofiarę do szpitala.

Poszkodowana ma rany cięte. Nie wykluczamy usiłowania zabójstwa. Na miejscu trwają czynności. Poszukujemy osoby powiązanej ze sprawą
– Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie

Źródło: PAP

Czytaj też:

Napastnik-nindża zranił szablą dwie policjantki. Przebrał się za japońskiego skrytobójcę. Jak doszło do incydentu?
Mężczyzna ubrany w strój japońskiego agenta, zaatakował szablą i zranił dwie funkcjonariuszki policji. W Cherbourgu w północno-zachodniej części Francji miało miejsce niecodzienne...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze