Turyści walczyli o leżaki nad basenem. Nagranie z Majorki to hit [WIDEO]

Walki o darmowe leżaki w obiektach turystycznych po raz kolejny stają się przedmiotem wyśmiania w Internecie. Wszystko za sprawą nagrania z Majorki, które niedawno pojawiło się w sieci.

Walka o leżaki

Nagranie z walki o leżaki pochodzi z Majorki i zostało udostępnione na platformie TikTok 6 sierpnia. Autorka nagrania przebywała w jednym z hoteli na wyspie i postanowiła nagrać to, co dzieje się o godzinie 9 rano – to właśnie wtedy najprawdopodobniej obsługa otwiera hotelowy basen. Zaraz po otwarciu turyści biegną w stronę leżaków, aby jak najszybciej je zająć. Taka "rezerwacja" jest niestety bardzo powszechna. Leżak zostaje zajęty przez osobę albo jej ręcznik, który informuje innych wypoczywających, że ten leżak został już przez kogoś zajęty.

Internauci oburzeni

Całe nagranie jest bardzo komiczne i nic dziwnego, że cieszy się rosnącą popularnością w Internecie. Oprócz śmiechu, w internautach pojawiły się również zniesmaczenie i irytacja, a wyraz tych emocji jest widoczny w komentarzach pod nagraniem:

Właśnie dlatego nie jeżdżę na wakacje

Myślałam, że oni przed czymś uciekają

Ludzie naprawdę wolą basen od plaży?

Jestem ciekaw, co tacy ludzie mają w głowie serio. Dlatego jednak wolę zdecydowanie kameralne hotele w niezbyt popularnych miejscach

@svetlana14099

 

оригинальный звук - Svetlana

Warto dodać, że takie zachowanie jest popularne szczególnie wśród europejskich turystów, najbardziej tych z Wielkiej Brytanii i Niemiec. Odnotowano nawet przypadek, kiedy w trakcie jednego z wyścigów po leżaki, jeden z turystów uderzył się i złamał palec u stopy. 

Friz zapłacił autorce nagrania ze Stegny. Tiktokerka już mu odpowiedziała [WIDEO]
Friz przelał autorce nagrania ze Stegny pewną sumę pieniędzy. Sarusia55 zwróciła się teraz do youtubera w specjalnym nagraniu. "Bardzo ci dziękuje" - powiedziała tiktokerka.

Pokazał sztuczkę przy kasie samoobsługowej. W komentarzach burzliwa dyskusja
Pewien internauta podzielił się sztuczką, z której korzysta przy kasach samoobsługowych. W sekcji komentarzy niemal natychmiast zawrzało. Dlaczego?

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze