Twitter nie działał. "Coś poszło nie tak". Co się wydarzyło?

Użytkownicy sieci masowo zgłaszali problemy z dostępem do Twittera. Portal najprawdopodobniej borykał się z chwilową awarią. "Coś poszło nie tak" - można było zobaczyć na stronie.

Twitter nie działał. Co się stało?

W czwartkowe popołudnie Twitter niespodziewanie przestał działać. Podczas próby uzyskania dostępu do serwisu wyświetlał się komunikat: "Coś poszło nie tak, ale nie martw się, to nie Twoja wina. Spróbujmy jeszcze raz". Na stronie Downdetector.pl do godziny 14:44 pojawiło się ponad 4 tys. zgłoszeń na temat kłopotów z połączeniem z serwerem, stroną WWW i logowaniem. Obecnie liczba nowych raportów spada, a serwis wraca do normalnego funkcjonowania.

Awaria Twittera, 14.07.2022. Co się stało?

Do tej pory Twitter nie wydał żadnego oficjalnego oświadczenia w sprawie problemów z dostępem do strony. Wszystko wskazuje na to, że portal boryka się teraz z awarią. Mamy nadzieję, że wkrótce zostanie ona całkowicie naprawiona. Sugerując się poprzednimi utrudnieniami w dostępach do innych portali, możemy przypuszczać, że serwis najprawdopodobniej wróci do działania w przeciągu kilkunastu minut.

W październiku miała miejsce największa awaria Facebooka w historii

4 października 2021 roku miała miejsce największa awaria Facebooka w historii. Przez kilka godzin portal społecznościowy był niedostępny na całym świecie. Nie działały też siostrzane aplikacje, takie jak Messenger, Instagram i WhatsApp. Globalna awaria naraziła założyciela Facebooka, Marka Zuckerberga, na ogromne straty. Według różnych źródeł jego majątek w zaledwie kilka godzin pomniejszył się o 7 mld dolarów.

Mark Zuckerberg stracił fortunę. Wszystkiemu winna globalna awaria Facebooka
Globalna awaria największych mediów społecznościowych na świecie już przyniosła swoje finansowe konsekwencje. Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka, w ciągu kilku godzin stracił prawie 7...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze