Tym zdjęciem Małgorzata Socha rozgrzała swoich fanów! Aktorka wrzuciła do sieci odważny kadr prosto z planu!

Tym zdjęciem Małgorzata Socha zaskoczyła niemal wszystkich! Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawił się pochodzący z planu dość odważny kadr, na którym gwiazda nie jest sama! Towarzyszył jej bowiem pewien znany aktor...

Małgorzata Socha na planie serialu

Małgorzata Socha już niejednokrotnie zachwycała zarówno grą aktorską, jak również nieprzeciętną urodą; aktorkę obecnie możemy podziwiać w serialu „Przyjaciółki”, gdzie wciela się w postać przebojowej Ingi. Ostatnio w życiu jej serialowej bohaterki dzieje się sporo, a to za sprawą jej relacji z tajemniczym Maksem, którego gra Mateusz Janicki. To właśnie on stał się bohaterem jednego z ostatnich postów aktorki zamieszczonych w mediach społecznościowych, który wywołał spore zamieszanie! Wszystko dlatego, że para ta znajduje się w dość niecodziennej sytuacji…

„Tak pięknie razem wyglądacie”

Zarówno Małgorzata Socha, jak i Mateusz Janicki z humorem podeszli do tematu; ta sama „łóżkowa” fotografia pojawiła się nawet na profilu aktora, który nie zapomniał dołączyć do niej stosownego opisu:

„(…) Zdjęcie z serii: rodzice w pracy (…)”

 – napisał przewrotnie. Okazuje się, że widzowie mocno kibicują tej serialowej parze, czego dowodem mogą być liczne komentarze zamieszczone pod zdjęciem:

„Uwielbiam was oglądać”

„Najlepszy wątek”

„Jest czad i czekam na dalszy rozwój sytuacji”

„Tak pięknie razem wyglądacie”

 – czytamy. Czy prośby fanów serialu zostaną wysłuchane i bohaterowie grani przez Sochę i Janickiego będą razem? Przekonamy się o tym, oglądając kolejne odcinki serialu „Przyjaciółki”: Najbliższy już we czwartek o godz. 21:10 w telewizji Polsat!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Tym zdjęciem Małgorzata Socha rozgrzała swoich fanów! Aktorka wrzuciła do sieci odważny kadr prosto z planu! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.