Uczestnicy "Love Island 9" nie są już razem. "Rozstajemy się"

Jedna z par biorących udział w minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" poinformowała o rozstaniu. W krótkiej odpowiedzi na jedno z zapytań pojawiła się informacja o tym, że Mateusz i Nicole nie są już razem.

Uczestnicy „Love Island 9” po programie. Które pary przetrwały? 

Które pary z 9. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości” przetrwały? Wiadomo, że do tego grona należą zwycięzcy: Zuzanna i Jarek. Zdecydowanie mniej szczęścia miał inny duet, który należy już do historii. Okazuje się, że Mateusz i Nicole, bo właśnie o nich mowa, postanowili nie rozwijać dalej swojej relacji. Zdradził to sam Islander, odpowiadając na Instagramie na jedno z pytań od internautów.

Czy Mateusz i Nicole z „Love Island 9” są razem po programie?

Mateusz Dziedzic dołączył do uczestników „Love Island” podczas trwania show. Wcześniej brał udział w jednej z edycji „Top Model”. Uwagę mężczyzny zwróciła Nicole, z którą nawiązał „nić porozumienia”. Islanderzy szybko zostali parą, ale ich związkowi towarzyszył niemały skandal. Okazało się bowiem, że Nicole i Mateusz nie tylko znali się przed programem, ale też informowali się wzajemnie o planie wejścia do willi. Było to złamanie regulaminu, przez co wspomniany duet został zdyskwalifikowany.

Czy Mateusz i Nicole z „Love Island 9” są razem po zakończeniu show? Okazuje się, że nie! Model zaspokoił ciekawość użytkowników sieci, organizując kilka dni temu na Instagramie sesję „pytań i odpowiedzi”. Jedno z zagadnień dotyczyło właśnie związku Mateusza i Nicole.

Mateusz Dziedzic na Instagramie

Pewien internauta zastanawiał się, jak dziś wygląda sytuacja między Islanderami:

Jak tam twoja relacja z Nicole?

Mateusz Dziedzic odpowiedział na to pytanie następująco:

Nie było to łatwe, ale taką podjęliśmy decyzję i rozstajemy się.

Zaskoczeni takim obrotem spraw?

Uczestnicy "Love Island 9" są razem po programie? "Jestem dobrej myśli"
Uczestnicy minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" wzbudzają spore zainteresowane jeszcze na długo po zakończeniu show. Czy para tworzona przez Amandę i Dana przetrwała? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie,...

Oceń ten artykuł 2 3

Ogólna ocena Uczestnicy "Love Island 9" nie są już razem. "Rozstajemy się" to: 40% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.