Uczestnicy "Love Island 9" podzielili się swoją radością. Padł konkretny termin!

Asia i Rafał to para, która powstała w minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości". Teraz zakochani odliczają czas do ważnego wydarzenia! O czym dokładnie mowa? Poniżej szczegóły!

Uczestnicy „Love Island 9” razem po programie

„Love Island. Wyspa miłości” to program, który wywołuje wśród widzów różne emocje. Podczas gdy jedni nie szczędzą krytyki pod jego adresem, inni z ciekawością sprawdzają nowe informacje na temat uczestników i kolejnych edycji. Które pary przetrwały? W 9. sezonie, który zakończył się w połowie kwietnia, powstało wiele duetów. Już wiadomo, że zwycięzcy – Zuzia i Jarek – nie są razem.

Zuza i Jarek z "Love Island 9" komentują rozstanie. Burzliwa wymiana zdań byłych parterów ujrzała światło dzienne
Jarek i Zuza, czyli zwycięzcy programu: "Love Island. Wyspa miłości 9" nie są już razem. Rozstanie uczestników show wywołało nie lada poruszenie wśród fanów "LI". Sami zainteresowani ponownie zabrali głos w sieci. Ich...

A co słychać u innych Islanderów? W finale „LI 9” na trzecim miejscu znaleźli się: Joanna Baziak i Rafał Bierówka. Czy ich związek nadal trwa? Okazuje się, że tak. Mało tego: zakochani odliczają czas do ważnego wydarzenia, a o wszystkim poinformowali na Instagramie!

„Love Island” 2024. Czy Asia i Rafał są razem?

Asia i Rafał poznali się na „Wyspie miłości”. Początkowo byli w różnych duetach, ale podczas „przeparowania” postanowili „dać sobie szansę”. Z tygodnia na tydzień ich uczucie rosło, chociaż czasem pojawiały się pewne scysje. Ostatecznie Rafał i Asia dotarli do finału, gdzie zyskali 26,6% głosów widzów.

Podczas gdy w sieci niektórzy internauci nie dawali wspomnianej parze szans na wspólne życie po programie, Islanderzy nie tylko dbają o rozwój łączącego ich uczucia, ale też planują wspólnie zamieszkać! O tym, że przeprowadzka do Warszawy zbliża się wielkimi krokami, świadczyć może odpowiedź Rafała na jedno z zapytań:

W połowie lipca meldujemy się w Wawie.

Uczestnicy "Love Island 9" podzielili się swoją radością. Padł konkretny termin!

Fot. Instagram @rafal_bierowka

Także Asia z „Love Island 9” opowiedziała na Instagramie o planach na przyszłość:

(…) W związku na odległość jesteśmy tylko przejściowo. Za miesiąc – max dwa – będziemy już mieszkać razem.

Kibicowaliście tej parze, oglądając nowy sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości”?

Jeden z uczestników "Love Island" wkrótce zostanie ojcem!
Kuba z "Love Island 8" ma nie lada powód do świętowania! Jego partnerka wyjawiła w sieci, że jest w ciąży. Krągłości są już bardzo dobrze widoczne.

Oceń ten artykuł 15 11

Ogólna ocena Uczestnicy "Love Island 9" podzielili się swoją radością. Padł konkretny termin! to: 57% / 100%, uzyskana z: 26 głosów.