hity na MAXXa
hity na MAXXa

Uczestniczka "Love Island" zatrzymana! Przyznała się do zarzutów

Magdalena S., znana z trzeciego sezonu hitowego show "Love Island", została zatrzymana przez brytyjską policję na lotnisku. Była uczestniczka, która po programie próbowała sił jako przedsiębiorczyni, jest podejrzewana o powiązania z grupą przestępczą i handel nielegalnymi substancjami.

"Love Island. Wyspa miłości", fot. AKPA/Gałązka
"Love Island. Wyspa miłości", fot. AKPA/Gałązka

Magdalena S. po „Love Island”

Magdalena S. w przestrzeni medialnej zaistniała dzięki udziałowi w 3. sezonie „Love Island”. Po zakończeniu programu wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie otworzyła własną firmę zajmującą się wynajmem jachtów w Dubaju. Jej kariera wydawała się rozwijać w dobrym kierunku, aż do chwili, gdy na jaw wyszły szokujące informacje o jej działalności.

Magdalena S. zamieszana w przemyt

Policjanci zatrzymali Magdalenę S. na lotnisku Heathrow w Wielkiej Brytanii. Była uczestniczka polsatowskiego show podejrzewana jest o współpracę z grupą przestępczą, zajmującą się przemytem narkotyków. Jak donosi brytyjski „The Sun”, narkotyki miały być sprzedawane za pośrednictwem Amazona, a ich wartość szacowana jest na 53 mln funtów. Śledczy wpadli na trop przestępstwa za sprawą wiadomości, które podejrzana wymieniała z gangiem za pomocą komunikatora WhatsApp. 

Przebywa w areszcie

Brytyjskie media informują, że Magdalena S. przyznała się do zarzucanych jej czynów. Rozpowszechnianiem narkotyków miała zajmować się od marca do maja 2023 roku. Aktualnie przebywa w areszcie.

Oceń ten artykuł 0 0