Uczestniczka "Rolnik szuka żony" opisała, co przeżyła, będąc w programie. "Przeszłam przez ogromny hejt"

Uczestnicy programu: "Rolnik szuka żony" niezmiennie wzbudzają spore zainteresowanie widzów. Po tym, jak Telewizja Polska pokazała tzw. odcinek zerowy, zapowiadający nową edycję, w sieci zawrzało! Jedna z bohaterek poprzednich sezonów wprost pisała o hejcie...

„Rolnik szuka żony 11”. Odcinek zerowy, emisja w Wielkanoc 2024. Kim są uczestnicy?

Czy będzie 11. edycja programu: „Rolnik szuka żony”? Odpowiedź brzmi: tak! W Wielkanoc TVP1 pokazała tzw. odcinek zerowy, w którym uczestnicy zaprezentowali swoje „wizytówki”. Kandydaci poszukujący „bratniej duszy”, to:

  • Rafał,
  • Christoph,
  • Wiktoria,
  • Sebastian,
  • Agata,
  • Marcin,
  • Dominik,
  • Beata,
  • Paweł.

Piątka z nich przejdzie do kolejnego etapu – decyduje liczba nadesłanych listów.

Burza po emisji odcinka "Rolnik szuka żony". Chodzi o jedną z uczestniczek. "Parcie na szkło"
Odcinek "zerowy" programu: "Rolnik szuka żony 11" wzbudził wiele emocji przez widzów. Ci w szczególności zwrócili uwagę na jedną z uczestniczek. Prezentacja Wiktorii podzieliła odbiorców...

Tuż po emisji nowego odcinka „Rolnika…” w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci chętnie dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi bohaterów; nie wszystkie opinie były pozytywne. Do hejtu skierowanego w stronę uczestników „RszŻ 11” nawiązała Elżbieta Czabator, która wzięła udział w 8. odsłonie show.

Elżbieta Czabator z programu „Rolnik szuka żony” komentuje na Instagramie

Uczestnicy, którzy w szczególności zaintrygowali odbiorców, to: Christoph, Wiktoria oraz Rafał. W gąszczu wpisów pod postami przedstawiającymi wspomnianych bohaterów łatwo znaleźć nieprzychylne opinie. Nie umknęło to wspomnianej już Elżbiecie z „Rolnika…”, która zamieściła na Instagramie kilka słów „od siebie”:

Kochani, bardzo mi się nie podoba hejt na nowych uczestników przyszłej edycji „Rolnik szuka żony”. Sama przeszłam przez ogromny hejt, uczestnicząc w tym programie. Ja mam mocną psychikę i poradziłam sobie z tym, ale znam ludzi, którzy zamknęli się w swoim świecie i unikają ludzi, znam też takich, którzy wpadli w depresję. W dzisiejszych czasach nie potrzeba karabinu, żeby zabić człowieka.

W 8. sezonie hitu TVP Ela Czabator zaprosiła do gospodarstwa trzech panów: Marka, Ryszarda i Stanisława. Pierwszy z wymienionych kandydatów skradł jej serce, ale czas pokazał, że wspólna przyszłość nie jest im pisana. Mało tego: spotkanie Marka i Elżbiety w finale „Rolnika…” nie należało do najspokojniejszych.

Wybory Elżbiety również wywoływały ogrom emocji wśród odbiorców. Rolniczka niejednokrotnie mierzyła się więc z rozmaitymi opiniami na jej temat. Pamiętacie odcinki „RszŻ” z udziałem Czabator?

Kamila Boś przekazała radosne wieści. Lawina gratulacji pod najnowszym nagraniem uczestniczki "Rolnika..."
Kamila Boś ma nie lada powód do świętowania! Uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wyjawiła na Instagramie, że ostatnio w jej życiu zaszły spore zmiany. W komentarzach rozwiązał się worek z gratulacjami!

Oceń ten artykuł 0 0