Ukochana Krychowiaka odsłoniła na imprezie zbyt wiele?! Niewiele kobiet zdecydowałoby się na taką stylizację [FOTO]

Célia Krychowiak regularnie publikuje ujęcia z codzienności na Instagramie. Ostatnio modelka podzieliła się kadrami z imprezy. Na tę okazję wybrała m.in. czarną mini z krótkim topem, które podkreślają wysportowaną sylwetkę 30-latki. Trzeba przyznać, że nie wszystkie panie zdecydowałyby się na taką kreację!

Célia Krychowiak na Instagramie

Célia Krychowiak cieszy się niemałą popularnością na Instagramie. Profil modelki obserwuje obecnie już ponad 175 tysięcy internautów. W wirtualnej galerii ukochanej polskiego piłkarza możemy znaleźć nie tylko ujęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych czy publikacje, będące modowymi inspiracjami. 30-latka chętnie dzieli się też relacjami z prywatnego życia. Ostatnio pokazała, jak bawiła się na imprezie. Na tę okazję wybrała kreację w czarnym kolorze. Mini, krótki top, który odsłonił umięśniony brzuch, na to marynarka i kozaczki za kolano - połączenie tych części garderoby robi wrażenie. Jest kobieco, minimalistycznie, modnie i wygodnie. Zobaczcie sami!

Célia i Grzegorz Krychowiak 

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak tworzą parę od lat. Pierwsze informacje na temat łączącego ich uczucia pojawiły się w 2011 roku. 6 lat później doszło do zaręczyn w czasie urlopu na Bora-Bora. Polski piłkarz i francuska modelka wzięli ślub 24 grudnia 2019 roku. Zakochani dbają o swoją prywatność, jednak nie rezygnują przy tym z publikacji romantycznych kadrów na Instagramie.

Célia Krychowiak w skąpej bieliźnie. Internauci zwrócili uwagę na brzuch żony piłkarza! [FOTO]
Célia Krychowiak zdecydowanie nie boi się odważnych sesji zdjęciowych. Ostatnio w instagramowej galerii ukochanej Grzegorza Krychowiaka pojawiły się śmiałe zdjęcia w bieliźnie. Figura modelki robi...

Oceń ten artykuł 1 15

Ogólna ocena Ukochana Krychowiaka odsłoniła na imprezie zbyt wiele?! Niewiele kobiet zdecydowałoby się na taką stylizację [FOTO] to: 6% / 100%, uzyskana z: 16 głosów.