Uskrzydlona Joanna Jabłczyńska stanęła przed obiektywem w bieliźnie i szpilkach... Internauci o zdjęciach: "Obłędne" [FOTO]

Joanna Jabłczyńska czuje się doskonale przed obiektywem. 37-latka nie boi się wyzwań i nie wstydzi się odważnych ujęć. Dowodem na to mogą być efekty jej pracy z fotografem Radkiem von Hirschbergiem.

Skrzydła, bielizna i szpilki... Joanna Jabłczyńska w odważnej sesji! 

Joanna Jabłczyńska jest aktorką o wielu talentach, która cieszy się niesłabnącą popularnością od lat. Swoją medialną karierę rozpoczynała w "Fasolkach", będąc dzieckiem. Potem przyszedł czas na kolejne wyzwania. Widzowie mogli oglądać ją w dziesiątkach produkcji teatralnych, telewizyjnych i filmowych. "Na Wspólnej", "Trzy szalone zera", "Nigdy w życiu!", "Taniec z gwiazdami" czy "Twoja twarz brzmi znajomo" - to tylko kilka tytułów, w których prezentowała swoje umiejętności. 37-latka ma również na swoim koncie udział w kampaniach reklamowych i sesjach zdjęciowych.

Joanna czuje się przed obiektywem aparatu czy kamery niczym ryba w wodzie. Dowodem na to mogą być m.in. zmysłowe ujęcia, które pojawiły się na Instagramie. Autorem fotografii jest Radek von Hirschberg, a to nie pierwsza współpraca aktorki i fotografa.

Joanna Jabłczyńska w obiektywie Radka von Hirschberga

W instagramowej galerii fotografa możemy znaleźć wiele postów ze zdjęciami Joanny Jabłczyńskiej. Jest niezwykle zmysłowo i kobieco. Kadry z ich wspólnych sesji cieszą się niemałą popularnością wśród internautów, którzy z entuzjazmem wyrażają swój zachwyt w komentarzach. 

Obłędne

Świetny efekt współpracy!

Asiaaa rządzisz i rozpalasz facetów do czerwoności. Ślicznie jak zawsze

Przepiękne zdjęcia

Coraz "odważniejsze" zdjęcia. Bardzo ładne - czytamy w komentarzach.

Joanna Jabłczyńska w bieliźnie! Fani pod wrażeniem zmysłowych ujęć: "Bardzo seksownie"
Joanna Jabłczyńska wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. 37-latka odsłoniła przed obiektywem bieliznę. Jest kobieco i zmysłowo! Ujęcia trafiły do magazynu, co aktorka podsumowała krótko: "Jeśli pracuje się z najlepszymi, to są tego...

Oceń ten artykuł 7 16

Ogólna ocena Uskrzydlona Joanna Jabłczyńska stanęła przed obiektywem w bieliźnie i szpilkach... Internauci o zdjęciach: "Obłędne" [FOTO] to: 30% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.