Valentyn i Klaudia z "Rolnik szuka żony" wciąż są w związku? To zdjęcie sporo zdradza!

Valentyn i Klaudia to jedna z par 9. edycji programu: "Rolnik szuka żony". Czy ta relacja nadal trwa? Znamy odpowiedź na to pytanie! Sporo zdradza niedawna aktywność uczestnika show na Instagramie...

„Rolnik szuka żony”. Klaudia i Valentyn z 9. sezonu razem po programie

Klaudia i Valentyn – to imiona doskonale znane widzom programu: „Rolnik szuka żony”! Noszą je bowiem bohaterowie 9. sezonu. Losy wspomnianej pary z zapartym tchem śledzili fani telewizyjnej produkcji, trzymając kciuki za rodzące się uczucie. Przypomnijmy: jako pierwsza do TV zgłosiła się Klaudia. Pracowita i odpowiedzialna rolniczka zwierzyła się prowadzącej – Marcie Manowskiej, że chciałaby znaleźć „bratnią duszę”. Na wypowiedź uroczej blondynki odpowiedziało wielu panów, w tym Valentyn. Mężczyzna niemal od razu „wpadł w oko” Klaudii, która chętnie spędzała z nim czas. W pewnym momencie uczestniczka show podjęła ważną decyzję, wybierając Valentyna! W finale sezonu wystąpili już jako para.

Czy Klaudia i Valentyn wciąż są razem? Właśnie takie pytanie mogą zadawać sobie fani „Rolnika…” śledzący dalsze losy bohaterów programu TV. Wspomniany duet raczej niechętnie dzieli się bowiem informacjami z życia prywatnego, pozostawiając tę sferę dla siebie. Od czasu do czasu uchyla jednak rąbka tajemnicy i właśnie tak było tym razem! W miniony weekend Valentyn opublikował nową fotografię, na której znalazła się również Klaudia…

Valentyn z „Rolnik szuka żony 9” na Instagramie

Valentyn z programu: „Rolnik szuka żony” swoją aktywnością w mediach społecznościowych uciszył wszelkie plotki – miłość między nim a poznaną w show Klaudią kwitnie! Na wspomnianej fotografii zakochani są ze sobą bardzo blisko, a w opisie mężczyzna dodał krótki hasztag w języku angielskim: para.

Ujęcie ukazujące Klaudię i Valentyna nie mogło przejść w sieci bez echa! Sekcja komentarzy po brzegi wypełniła się pochlebnymi wpisami od internautów:

Pięknie wyglądacie razem.

Miło Was widzieć.

Jacy Wy piękni!

Od pierwszego odcinka miałam nadzieję, że to będzie TO. Uwielbiam Was.

Kibicuję Wam.

Śledziliście narodziny miłości między wspomnianymi uczestnikami, oglądając odcinki „RszŻ 9”?

Dzieci Filochowskich z "Rolnik szuka żony" na nowej fotografii. Chłopcy dumnie pozowali z mamą!
Agnieszka i Robert Filochowscy poznali się w programie: "Rolnik szuka żony", a obecnie wychowują dwójkę dzieci. Jak wyglądają ich pociechy? Odpowiedzi na to pytanie udzieliła sama uczestniczka show, dzieląc się rozkosznym kadrem!

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Valentyn i Klaudia z "Rolnik szuka żony" wciąż są w związku? To zdjęcie sporo zdradza! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.