Victoria de Angelis w prześwitującej kreacji. Fani oniemieli z zachwytu: "Królowa" [FOTO]

Victoria de Angelis jest dobrze znana fanom włoskiego zespołu rockowego pod nazwą Maneskin. To właśnie tam artystka gra na basie. Słynie również z tego, że absolutnie nie wstydzi się pokazywania swojego ciała. Udowodniła to w kolejnym poście na swoim Instagramie.

Victoria de Angelis odsłania ciało

Na Instagramie Victorii de Angelis pojawił się nowy post, do którego artystka zamieściła 3 zdjęcia. Ma na sobie prześwitującą sukienkę i pasującą do całego stroju czapkę. Na drugiej fotografii Victoria pokazuje z bliska tatuaż, który mieści się tuż nad jej pośladkami. Nic dziwnego, że fani wręcz oniemieli na widok nowych zdjęć basistki. Pod postem zebrało się już ponad 800 tysięcy polubień, a pochlebnym komentarzom nie ma końca. Oto, co można przeczytać pod zdjęciami:

Królowa
Wyjdziesz za mnie?
Hot
Piękność
Uwielbiam cię

Przesuń w prawo

Maneskin – co to za zespół?

Zespół Maneskin pochodzi z Włoch i powstał w 2016 roku. Światowy rozgłos zyskał w 2021 roku, kiedy to zwyciężył w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Ten zaszczytny tytuł przyniósł czwórce młodych osób międzynarodową popularność – trasy koncertowe przechodziły przez największe miasta świata. Warto dodać, że artyści odwiedzili również Polskę. Zespół cały czas się rozwija i tworzy nowe kawałki. Ballada "The Loneliest" stała się radiowym hitem, a cały album "Rush" spotkał się z dużym zainteresowaniem fanów na całym świecie. Balladę "The Loneliest" i wzruszający teledysk możecie obejrzeć poniżej:

Victoria De Angelis z Maneskin pozuje półnago. Fani oszołomieni: "Wyjdź za mnie" [FOTO]
Victoria De Angelis doskonale wie, jak wywołać poruszenie wśród swoich fanów. Basistka popularnego zespołu "Maneskin" zapozowała w bardzo skąpej kreacji, która pozwoliła jej pokazać swoje ciało. Fala pozytywnych komentarzy nikogo nie dziwi!

Oceń ten artykuł 0 0