Viki Gabor na zdjęciu pokazała bliznę. "Co Ci się stało w rękę?" - pytają fani

Czasem wystarczy jeden szczegół, by wywołać spore zamieszanie. Przekonała się o tym Viki Gabor, która jakiś czas temu opublikowała fotkę, a internauci szybko dostrzegli niepokojący szczegół. "Co Ci się stało w rękę?" - pytali w komentarzach.

Niepokojący szczegół na zdjęciu Viki Gabor


Niedawno światło dzienne ujrzała nowa piosenka Viki Gabor, czyli zwyciężczyni ubiegłorocznej Eurowizji Junior. Utwór zatytułowany: „Getaway” bardzo spodobał się fanom młodej artystki, o czym świadczyć mogą liczne komentarze pozostawiane przez nich zarówno pod teledyskiem, jak i na kontach Viki w mediach społecznościowych. Sama młoda artystka doskonale wie, jak ważny jest kontakt z internautami i z myślą o nich publikuje coraz to nowe kadry z jej życia. 
Na jednej z fotografii uśmiechniętej nastolatki czujni obserwatorzy dostrzegli szczegół, który dość mocno ich zaintrygował; chodzi bowiem o bliznę na jej lewej ręce.

Viki Gabor odpowiedziała na pytania internautów

Jak łatwo można się domyślić, zaniepokojeni internauci pozostawili mnóstwo zapytań na temat okoliczności powstania blizny Viki Gabor:

Wiki co Ci się stało w rękę?

Co Ty masz na ręce?

Skąd blizna?

Z wyjaśnieniem całej sytuacji postanowiła pospieszyć sama piosenkarka, która na swoim InstaStories opowiedziała o niegroźnym wypadku, do jakiego doszło kilka miesięcy temu:

(…) Stłukł mi się kubek i chciałam się po niego schylić; jeden kawałek został na blacie. Nie widziałam go i zahaczyłam o niego ręką. Ale wszystko jest ok. Dzięki za troskę i pamiętajcie, wszystko jest ok 

– przyznała w swojej wypowiedzi.

Jak widać, Viki Gabor może liczyć na swoich fanów w każdej sytuacji. A wam jak podoba się jej najnowsza piosenka?

Roksana Węgiel pochwaliła się uroczymi zdjęciami braciszka. Ma dwa miesiące
Roksana Węgiel niedawno ponownie została starszą siostrą. Jej rodzina powiększyła się w lutym tego roku. Roxie nie ukrywa, że jest zakochana w swoim młodszym bracie.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Viki Gabor na zdjęciu pokazała bliznę. "Co Ci się stało w rękę?" - pytają fani to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze