Wakacyjna Ewelina Lisowska odważnie odsłania ciało w bikini. Fani w szoku: "Bosko wyglądasz" [FOTO]

Ewelina Lisowska podzieliła się właśnie kolejnym zdjęciem, które zaskoczyło fanów. Wokalistka zapozowała w bikini, które podkreśliło jej sylwetkę. Posypały się komplementy!

Ewelina Lisowska – kariera

Ewelina Lisowska to bardzo popularna polska piosenkarka. Do największych jej hitów można zaliczyć z pewnością "W stronę słońca" i "Nieodporny rozum". Wokalistka na swoim koncie ma cztery albumy, z czego ostatni pt. "Cztery" ukazał się w 2018 roku. Od tamtej pory kariera muzyczna Lisowskiej zwolniła, a kobieta skupia się na innych dziedzinach życia. Pozostaje jednak w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Ewelina Lisowska – Instagram

Przerwa w muzycznej karierze nie sprawiła, że fani Eweliny Lisowskiej odwrócili się od niej. Jej konto na Instagramie gromadzi całkiem pokaźną liczbę obserwujących – jest ich ponad 280 tysięcy! Lisowska chętnie dzieli się kadrami ze swoich podróży, a ostatnie kadry ze słonecznych wakacji mocno podgrzały atmosferę! Wokalistka zapozowała w bikini! Obserwujący w komentarzach nie oszczędzali w komplementach!

Ewelina Lisowska w bikini

Artystka przebywa na wakacjach, podzieliła się więc gorącym kadrem z pięknego miejsca. Na zdjęciu pozuje w liliowym bikini, które idealnie podkreśla jej figurę, a także odsłania piękne ciało. W tle widać zatokę z krystaliczną wodą. Niezwykłe zdjęcie bardzo spodobało się internautom, którzy tłumnie zaczęli komplementować Ewelinę:

Śliczna

Bosko wyglądasz

Bogini

Piękności

Śliczne nogi!

Anna Wendzikowska pręży ciało na rurze. Fanom opadły szczęki "Pani tak potrafi?" [FOTO]
Anna Wendzikowska zaskakuje! Na swoim instagramowym koncie podzieliła się zdjęciem z ćwiczeń pole dance, czyli tańca na rurze!

Finalistka "Top Model" pręży ciało w skąpym body. "Dech mi zaparło" [FOTO]
Na instagramowym koncie Nicole Akonchong pojawiło się kolejne, zdumiewające zdjęcie. Modelka zapozowała w skąpym body, odsłaniając sporo ciała!

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze