hity na MAXXa
hity na MAXXa

Waldemar z "Rolnik szuka żony" dowiedział się o ciąży Doroty w wyjątkowym dniu. Sporo zdradził!

Waldemar i Dorota z programu: "Rolnik szuka żony" wkrótce zostaną rodzicami! Uczestnicy show przekazali radosną nowinę kilka dni temu. Teraz - w jednym z niedawno udzielonych wywiadów - Gilas wyjawił, jak dowiedział się o ciąży partnerki.

Dorota z „Rolnik szuka żony 10” w ciąży

Waldemar Gilas pojawił się w 10. edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Przed kamerami mężczyzna zawarł nowe znajomości m.in. z Ewą i Dorotą. Początkowo to właśnie pierwsza z pań niemal całkowicie skradła jego uwagę, ale w finale okazało się, że jednak wspólna przyszłość nie jest im pisana. Rolnik z Pakości na nowo zaczął spotykać się więc z Dorotą, zacieśniając z nią relację.

Niedawno Waldemar i Dorota przekazali radosną nowinę. Para spodziewa się bowiem dziecka! Już wiadomo, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się ich córka.

Kochani. Wśród sprzyjających okoliczności przyrody oraz towarzystwa naszych wspaniałych przyjaciół pragniemy podzielić się z wami cudowną nowiną. Jesteśmy przeszczęśliwi, ponieważ spodziewamy się wymarzonej córeczki – ogłosili podczas spotkania z bohaterami innych programów TVP.

Teraz „Waldi” z „RszŻ 10” udzielił nowego wywiadu, w którym zdradził, jak dowiedział się o ciąży partnerki. Rolnik wyznał, że była to dla niego wyjątkowa chwila.

„Rolnik szuka żony 10”. Waldemar Gilas o dziecku

Waldemar Gilas w rozmowie dla Party wyjawił, że radosną wieść o powiększeniu rodziny usłyszał w walentynki:

Ja osobiście jako pierwszy dowiedziałem się w walentynki. Byłem wtedy w Szczecinie na te walentynki i tu taka niespodzianka.

Zarówno Waldek, jak i jego wybranka są już rodzicami. Obydwoje mają synów z poprzednich związków. Niebawem grono to powiększy się o dziewczynkę:

Dorota była na badaniach i musiała czekać półtora miesiąca, żeby mieć stuprocentową pewność, że to córeczka jest.

My raz jeszcze gratulujemy!

Jakub z "Rolnika..." pokazał nowe zdjęcie syna. Narzeczony Anny pochwalił się rozkosznym kadrem
Jakub i Anna z programu: "Rolnik szuka żony" świętują ważny czas. Niedawno para, która poznała się przed kamerami, powitała na świecie syna. Teraz szczęśliwi rodzice zdradzili, jak mijają im pierwsze dni z maluszkiem.

Oceń ten artykuł 0 0