"Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Mała Ania eksponuje ciążowe krągłości. Pokazała też partnera! "Promieniejesz"

Jedna z byłych uczestniczek programu: "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" jest w ciąży! Mała Ania (czyli Anna Sowińska) niedawno ogłosiła radosną nowinę, a teraz pokazała na Instagramie nowe zdjęcia. "Ślicznie Ci z brzuszkiem" - brzmi jeden z wielu pozostawionych komplementów.

„Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”. Mała Ania i ciąża

Anna Sowińska (wcześniej Aleksandrzak) kilka lat temu wzięła udział w popularnym programie, a ta decyzja odmieniła jej życie! W 2013 roku wystartowała polska edycja dość kontrowersyjnego projektu, w którym jego bohaterowie głównie… imprezują bez zahamowań! „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy” szybko stało się tytułem budzącym spore kontrowersje, jednocześnie przynosząc sporą rozpoznawalność jego bohaterom. Aleksandrzak – zwana też Małą Anią – gościła w „WS” kilka sezonów, jednak w pewnym momencie postanowiła zakończyć swoją przygodę z produkcją. Chociaż Mała Ania nie pojawia się już na szklanym ekranie, to łatwo można ją znaleźć w… smartfonie! Uczestniczka show prężnie działa bowiem w sieci, publikując na Instagramie wiele kadrów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o tym, że znalazła miłość oraz o tym, że… jest w ciąży!

Anna Sowińska – dziecko, partner

Od pewnego czasu na Instagramie Małej Ani pojawiają się posty dotyczące stanu błogosławionego – uczestniczka show i jej partner: Artur Sowiński spodziewają się bowiem dziecka! Przyszła mama swoją radością podzieliła się w czerwcu, a niedługo później poinformowała internautów także o zmianie stanu cywilnego.

Teraz Mała Ania z „Warsaw Shore” pokazała nowe zdjęcia, na których prezentuje ciążowe krągłości. W opisie do klimatycznych kadrów, na których znalazł się również jej ukochany, Sowińska zamieściła emotikonę serca. Także internauci chętnie zamieszczali w komentarzach wspomniany symbol, dodając także wiele komplementów skierowanych w stronę bohaterki ujęcia.

Przepięknie w ciąży wyglądasz,

Cudnie,

Ślicznie Ci z brzuszkiem,

Promieniejesz

– czytamy w komentarzach.

Ogromne zmiany w życiu aktorki znanej z "M jak Miłość". Pokazała zdjęcie "z brzuszkiem"! "Runda druga"
Takie wiadomości bardzo lubimy! Aktorka doskonale znana widzom serialu: "M jak Miłość" w wyjątkowy sposób przekazała światu radosną nowinę o drugiej ciąży! W komentarzach pojawiło...

Oceń ten artykuł 0 1