Wersow dosłownie zrywa z siebie makijaż. Przesadziła?

Wersow pokazała na Instagramie, jak musiała wręcz zrywać z siebie makijaż. Internauci piszą, że przesadziła. Jest wideo!

Kurnikowski/AKPA
Kurnikowski/AKPA

Wersow

Weronika „Wersow” Sowa popularność zyskała dzięki udziałowi w Ekipie Friza, do której dołączyła, gdy została dziewczyną twórcy projektu. Obecnie para wychowuje wspólnie dziecko. Maja przyszła na świat w czerwcu ubiegłego roku. Niedawno celebrytka rozpoczęła także karierkę muzyczną i wydała debiutancki album. W kwietniu rozpocznie się jej trasa koncertowa.

Nietypowy makijaż

Wczoraj Wersow dodała filmik na Instagramie, na którym wykonywany jest na niej artystyczny makijaż, tzw. porcelain glass skin make-up. W efekcie końcowym twarz przypomina porcelanową lalkę. Efekt robi wrażenie, jednak nie to wywołało najwięcej zamieszania w sieci.

Dziś influencerka pokazała, jak zmywa makijaż. Okazuje się, że podkładu jest tak dużo, że… musi go zrywać palcami! Dopiero później użyła płynu do demakijażu. Zobaczcie sami!

Internauci są podzieleni

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci są zaskoczeni, ile makijażu miała na sobie Wersow oraz w jaki sposób go zdejmuje. Niektórzy jednak doceniają za „niesamowity klimat” i artystyczne podejście. Co sądzicie o takim kreatywnym looku?

Sorry, ale to trochę za dużo…
Nie rozumiem hejtu na ten makijaż. Coś kreatywnego, nie zawsze to samo. Ma to swój klimat.
Ja rozumiem że dużo osób zrobi dużo dla kasy ale że aż tak.
To chyba najlepsze wykonanie tego makijażu jakie widziałam!

Wersow pokazała zdjęcia w bikini. Internauci nie mają litości: "Wstydź się!"
Weronika "Wersow" Sowa zdecydowała się spędzić styczeń za granicą i razem z narzeczonym oraz córką wybrała się na Bali. W mediach społecznościowych na bieżąco relacjonowała wyprawę, wrzucając fotografie i filmy. Niestety nie wszystkie...

 

Oceń ten artykuł 0 0