Wersow szuka imienia dla córki! "Jakie macie pomysły?" Oryginalne propozycje [FOTO]

Wersow i Friz za kilka miesięcy powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiadomo już, że będzie to dziewczynka. 26-letnia youtuberka zapytała internautów, jakie imię mogłaby otrzymać pociecha. Fani pozostawili po sobie oryginalne propozycje!

Weronika Sowa jest w ciąży

Narzeczona Karola "Friza" Wiśniewskiego ogłosiła tę radosną nowinę w połowie lutego. Wówczas influencerka opublikowała w sieci teledysk do utworu "Ten jeden moment". Uwagę internautów przykuły w nim kadry, które ukazywały zaokrąglony brzuszek 26-latki. W ten sposób para youtuberów poinformowała fanów, że spodziewa się pierwszego dziecka. Kilka tygodni później Weronika ujawniła płeć pociechy. Okazało się, że Wersow i Friz będą wychowywać dziewczynkę!

Nie możemy się doczekać naszej córeczki

– napisała gwiazda pod jednym ze swoich wpisów na Instagramie.

Jakie imię otrzyma córka Wersow i Friza?

Weronika Sowa, mimo ciąży, pozostaje w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Obecnie jej wirtualną galerię zdjęć obserwuje ponad 3,2 mln użytkowników sieci, co jest naprawdę imponujący wynikiem. W piątek Sowa zamieściła na Instagramie kolejną romantyczną fotografię ze swoim narzeczonym, który czule obejmuje jej ciążowe krągłości. Influencerka zadała też swoim obserwatorom bardzo ważne pytanie.

Jakie macie pomysły na imię dla naszej córeczki?

Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo, bo pod jej postem błyskawicznie pojawiły się propozycje internautów. Janina, Valentina, Liliana, Gracja, Oktawia, Pola, Laura – to tylko kilka z nich! Jakie imię finalnie wybiorą youtuberzy dla dziewczynki? Tego jeszcze nie wiadomo.

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski są parą od ponad 4 lat

W sierpniu influencerzy świętowali czwartą rocznicę związku. Wersow i Friz zaręczyli się ponad półtora roku temu podczas romantycznego wyjazdu do Grecji. Na razie nie wiadomo, kiedy wezmą ślub. Dotychczas oboje nie podzielili się publicznie żadnymi informacjami na temat ceremonii.

Magda Narożna w sukience z głębokim dekoltem i z irokezem na głowie! Wróciła do dawnej fryzury?
Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się w dopasowanej, błyszczącej sukience zakończonej głębokim dekoltem. Na jej głowie...

Oceń ten artykuł 8 0

Ogólna ocena Wersow szuka imienia dla córki! "Jakie macie pomysły?" Oryginalne propozycje [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.