"Weź nie pytaj" w wersji dla mam! Kolejna przeróbka utworu hitem Internetu! [WIDEO]

Chyba tylko nieliczni słuchacze chociaż raz nie słyszeli przeboju Pawła Domagały pt.. "Weź nie pytaj". Piosenka z miejsca stała się hitem i podbiła serca wielu odbiorców. Nic więc dziwnego, że jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowe przeróbki utworu; ostatnio do sieci trafił kolejny cover, który śmiało mógłby zostać okrzyknięty... hymnem rodziców! Wszystko za sprawą dość oryginalnego tekstu...

„Weź nie pytaj” w wersji rodzicielskiej

Tym utworem Paweł Domagała zapewnił sobie mocne wejście na muzyczną scenę! Prosty przekaz, zawarty w odpowiednio dobranych słowach, połączony z wpadającą w ucho melodią sprawił, że serce niejednej słuchaczki zabiło mocniej! Piosenka pt. „Weź nie pytaj” stała się jednym z najpopularniejszych polskich kawałków muzycznych zeszłego roku, zapewniając jej wykonawcy jeszcze większą popularność. Nic więc dziwnego, że wciąż pojawiają się coraz to nowe przeróbki hitu; które także cieszą się sporym zainteresowaniem w sieci. Ostatnio swoją wersję tej piosenki zamieściła w Internecie pewna młoda mama, a internauci zgodnie stwierdzili, że jest ona idealnym odwzorowaniem rodzicielskiej rzeczywistości! Wszystko za sprawą przedstawionej w niej historii, którą doskonale uzupełnia nakręcony teledysk…

„Zrobiłaś dzień wielu matkom”

Kilka dni temu na kanale: „Baku Family” pojawił się filmik pt.: „Weź nie pytajparodia matki”. W teledysku wzięła udział Malwina – młoda mama, która z jednej strony opiekuje się dwójką małych pociech, a z drugiej – śpiewa o życiu rodzica! W tekście nie brak odwołań do trudnej, rodzicielskiej codzienności, wypełnionej walką o spokojne zjedzenie posiłku, poszukiwaniem czasu na sen oraz chwili wytchnienia… Ten pełen humoru, uroczy utwór spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez użytkowników sieci, którzy pod zamieszczonym klipem nie szczędzili pochwał i przyznawali, że autorzy trafili w punkt!

„To nie parodia. To cała prawda”

„Boże genialne! Kwintesencja macierzyństwa hahahahha; ale się uśmiałam”

„Zrobiłaś dzień wielu matkom”

„Uwielbiam tą parodię; taka nasza rzeczywistość, mamą być”

„To jest absolutny hit!”

– Czytamy w komentarzach. Ciekawe, jak taką przeróbkę przyjął sam Paweł Domagała, który prywatnie jest ojcem dwóch córek: Hani i Basi.

Oceń ten artykuł 50 0

Ogólna ocena "Weź nie pytaj" w wersji dla mam! Kolejna przeróbka utworu hitem Internetu! [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 50 głosów.
Komentarze