Widzom "Rolnik szuka żony" nie podoba się wiek uczestnika. Wprost apelują do produkcji

Chociaż do emisji nowego sezonu programu: "Rolnik szuka żony" zostało jeszcze sporo czasu, to w sieci nie brak komentarzy dotyczących uczestników show! Uwagę widzów zwrócił wiek jednego z panów pragnących wystąpić w kolejnych odcinkach. W komentarzach nie zabrakło krytyki!

Kiedy „Rolnik szuka żony 11”?

Nowy sezon programu: „Rolnik szuka żony” za kilka miesięcy stanie się faktem! Tzw. odcinek zerowy widzowie zobaczyli w Wielkanoc. Po emisji w TVP1 epizod trafił do sieci – jest dostępny online na platformie vod.tvp.pl. Kim są uczestnicy 11. edycji? Tego na razie nie wiadomo, gdyż do kolejnego etapu przejdą osoby, które otrzymają największą liczbę listów. Czy wśród nich znajdzie się Paweł z Podlasia? Obecność 23-latka już na tym etapie telewizyjnego projektu została szeroko skomentowana przez widzów. W komentarzach pojawiło się mnóstwo krytyki. Czujni fani „Rolinka…” zwrócili bowiem uwagę na wiek mężczyzny. Zdaniem niektórych Paweł zbyt wcześnie pragnie rozpocząć swoją przygodę przed telewizyjnymi kamerami.

Kim jest Paweł z „Rolnik szuka żony 11”?

„Rolnik szuka żony” połączył wiele par. Jest to więc doskonały przykład na to, że miłość znaleźć można także w TV! Swoich sił chciał spróbować wspomniany już Paweł. W odcinku przedstawiono go następująco:

Choć 23-letni Podlasianin Paweł łączy pracę w niemal 30-hektarowym gospodarstwie ze studiowaniem administracji, to jego prawdziwym powołaniem było i jest rolnictwo. Nie wyobraża też sobie życia innego niż to na wsi, która jest jego miejscem na Ziemi (…). Lubi też spędzać czas z przyjaciółmi, podróże w interesujące miejsca i zajmowanie się zwierzętami. Jedyne, czego brakuje mu do szczęścia, to ktoś z kim mógłby dzielić swoje pasje, smutki i radości. Kogoś z kim mógłby wybrać się na romantyczny piknik o zachodzie słońca. Do programu “Rolnik szuka żony” przyszedł w poszukiwaniu kobiety, która dawałaby mu ciepło i zrozumienie i która zaakceptowałaby go takiego, jakim jest i to, co robi. Przy czym nie ma dla niego większego znaczenia kolor włosów czy wiek, bo, jak mówi, “będzie wiedział, że to ta osoba” (…).

Uczestnik „Rolnik szuka żony 11” pod lupą widzów

Paweł to jeden z najmłodszych kandydatów do nowej edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Nie umknęło to uwadze czujnych użytkowników sieci, którzy pisali w komentarzach pod postami:

Uważam, że uczestnicy tego programu powinni mieć ukończony 30 rok życia. Do tego czasu można postarać się znaleźć kogoś poza kamerami.

Jest taki młody, że sam powinien znaleźć dziewczynę, a nie poprzez TV. Program powinien dać szansę na związek osobą co najmniej 30+.

Kurde no nie. To nie jest wiek na szukanie żony i to w programie. Coś tu nie gra.

Z drugiej strony nie zabrakło wielu miłych słów na temat Pawła z „Rolnika…”:

Młody chłopak, a już tak poważnie myśli, super.

Super chłopak; to, że młody, to nie znaczy, że tak łatwo znaleźć dziewczynę, która zechce pracować na gospodarstwie. A poza tym ci z programu, co mają po 30 kilka lat, też chyba mogą sami sobie znaleźć kogoś, co to za różnica, ile kto ma lat, liczy się odwaga.

Uroczy, młody chłopak. Mam nadzieję, że dostanie dużo listów i wejdzie do programu.

A wy, co myślicie?

Waldemar z "Rolnika..." bawił się na urodzinach tajemniczej koleżanki. Wyciekły ich wspólne zdjęcia
Dorota i Waldemar z programu: "Rolnik szuka żony" poznali się przed telewizyjnymi kamerami. W ostatnim czasie uczestnicy show nie publikują jednak wspólnych zdjęć. W sieci pojawiły się za to fotografie ukazujące mężczyznę w...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Widzom "Rolnik szuka żony" nie podoba się wiek uczestnika. Wprost apelują do produkcji to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.