Widzowie "Love Island" krytycznie o uczestnikach show. Bronią tylko Huberta! "Reszta jak z podstawówki"

"Love Island 7" nie przestaje zaskakiwać! Tym razem widzowie skupili się na zachowaniu Islanderów. Podczas burzliwej wymiany zdań Hubert przeciwstawił się panom, którzy wcześniej podjęli decyzję o zmianie łóżek. Starcie nie przeszło w sieci bez echa.

„Love Island 7”. Uczestnicy pod ostrzałem widzów

Każdy kolejny odcinek programu „Love Island 7” utwierdza widzów w przekonaniu, że jest to wyjątkowy sezon! Uczestnicy randkowego show dbają o to, by w willi nie wiało nudą, a odbiorcy z niecierpliwością czekają na nowe epizody. W międzyczasie chętnie wypowiadają się również na temat tego, co zobaczyli na ekranach swoich telewizorów. Tym razem uwagę oglądających zwróciło zachowanie Islanderów: Adama, Mateusza i Kamila względem Huberta. Przykładem może być niedawna sytuacja, jaka zaszła wieczorem w sypialni. Panowie zdecydowali bowiem zamienić się miejscami, co nie do końca spodobało się Hubertowi. Poruszył tę kwestię przy śniadaniu i spotkał się z wyraźnym odbiciem jego argumentów.

Nie ma „twoje, moje”. Jest zmiana pary, to w ogóle nie ma dyskusji i jeden idzie gdzieś indziej, nawet nie mówi, że „nie” (…). Dla mnie to jest afera bez sensu. To, że akurat ty nielogicznie myślisz w każdej sytuacji, to już nie moja wina (…). Gdzie ty masz problem? (…) Ej, biedny Hubercik, nie mógł się wyspać, poszedł na kanapę (…). Chłopie, weź się ogarnij, dobra? – tymi słowami Kamil zwrócił się do rozmówcy.

Sam Hubert podszedł do całej sprawy „na chłodno”, mówiąc do kamery:

Zachowują się jak taki gang z podstawówki, gimnazjum. „Zakrzykują” mnie i myślą, że argument głosu coś tutaj zmienia.

Dyskusja między panami zwróciła uwagę widzów, którzy w komentarzach dzielili się swoimi przemyśleniami na ten temat. Nie zabrakło słów krytyki pod adresem Kamila i jego kolegów…

Widzowie „Love Island” negatywnie o uczestnikach

Zdaniem wielu Hubert niczym nie zasłużył sobie na takie traktowanie, a zachowanie Kamila, Mateusza i Adama względem niego pozostawia wiele do życzenia:

Hubert JEDYNY dojrzały… Reszta zachowuje się jak z podstawówki. Za wszelką cenę chcą go ośmieszyć… Żałosne.

Hubert ma gorzej, bo jako jedyny nie robi z siebie błazna.

Hubert jest najbardziej przyzwoity ze wszystkich tam i przynajmniej ma jakieś zasady… Reszta rzeczywiście jak z podstawówki/ gimnazjum.

I hasztag #BEKIND nabiera innego znaczenia. Bardzo przykro się na to patrzy. I to jeszcze faceci takie zachowania…

Kamil i Mateusz gorzej jak dzieci. Dramat.

Jedna z użytkowniczek sieci stwierdziła też, iż zachowanie mieszkańców „Wyspy miłości” względem Huberta przywodzi jej na myśl wcześniejszy konflikt na „Love Island”. Przypomnijmy: na początku show Islanderki były negatywnie nastawione do Oli, która weszła do willi nieco późnej i chciała poznać pozostałych uczestników. To zapoczątkowało ciąg negatywnych reakcji ze strony pań. Finalnie wejście gościa specjalnego – Dody – sprawiło, że dziewczyny zrozumiały swój błąd i przeprosiły Aleksandrę.

Hubert jest traktowany przez chłopaków tak jak Ola na początku przez dziewczyny… totalnie go wyautowali z ekipy. Szkoda, bo to spoko gość.

Oj nie podoba mi się zachowanie względem Huberta, gdzie jest Karolina Gilon – dodała inna z internautek.

Jak widać, na „Wyspie miłości” dzieje się sporo! Co przyniosą nowe odcinki? Tego widzowie dowiedzą się, włączając TV4 już dziś wieczorem! „Love Island 7” premierowo można oglądać od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 21:00.

"Love Island 7". Jay wyznał, że nie jest w związku poza programem. Jego znajoma pisze o... ich wspólnym życiu!
Na "Love Island 7" kolejne zawirowania! Czy jeden z Islanderów - Jay - ma dziewczynę poza willą? Jessica, która od dłuższego czasu aktywnie działa na Instagramie, niedawno zdradziła nowe fakty na temat ich...

Oceń ten artykuł 3 4

Ogólna ocena Widzowie "Love Island" krytycznie o uczestnikach show. Bronią tylko Huberta! "Reszta jak z podstawówki" to: 42% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.