Widzowie "Love Island" zażenowani zachowaniem uczestników. "Przesadzili"

Gorąco na "Love Island"! Uczestnicy dali się ponieść chwili, a wszystko zarejestrowały kamery. Nowy odcinek "LI" nie do końca spodobał się jednak widzom... Dlaczego?

 „Love Island. Wyspa miłości”, sezon 8., odcinek 21. Co się wydarzyło? Streszczenie

Gdzie i kiedy oglądać nowe odcinki „Love Island 8”? Program jest emitowany od poniedziałku do piątku, a także w każdą niedzielę o godz. 21:00 w TV 4. Powtórki są dostępne online – na platformie Polsat Box.

8. sezon „LI” rozkręcił się na dobre. Uczestnicy weszli w kolejny etap show. Pod nazwą „Casa Amor” kryje się chwilowe „rozdzielenie” dotychczasowych duetów i poznanie kolejnych bohaterów. Odpowiedź na pytanie o to, które pary przetrwały, odbiorcy poznają już za kilka dni. Tymczasem w 21. odcinku – wyemitowanym w środowy wieczór – oglądający byli świadkami dość śmiałego zachowania Islanderów: zarówno w willi, jak i w miejscu nazwanym Casa Amor. Co dokładnie im się nie spodobało?

Uczestnicy „Love Island 8” pod ostrzałem widzów

Uczestnicy „Love Island 8” poczuli się bardzo swobodnie i chętnie wykonywali frywolne zadania. Następnie panie, które zostały w willi, wraz z nowymi znajomymi relaksowały się w jacuzzi, pozwalając sobie na zmysłowy taniec oraz namiętne pocałunki. Właśnie te sceny nie do końca przypadły do gustu widzom, którzy pisali w komentarzach:

Osobiście jestem zniesmaczona.

To nie zabawa, a brak szacunku do siebie.

Czułam się zażenowana, oglądając dzisiejszy odcinek.

Laura i Lori po takim tańcu byłyby u mnie skreślone. Zabawa zabawą, ale do tego nikt ich nie zmuszał. Strasznie słabe.

Przesadzili. O jakiej wierności tu mowa.

Jesteście ciekawi, co przyniosą nowe odcinki programu: „Love Island. Wyspa miłości”?

Karolina i Albert z "Love Island 8" nie wrócili na "Wyspę miłości" mimo wcześniejszej decyzji widzów. Burza w komentarzach
Co przyniósł nowy odcinek "Love Island 8"? Widzowie czekający na powrót Karoliny i Alberta do willi przeżyli gorzkie rozczarowanie. Uczestnicy nie pojawili się bowiem w show. Dlaczego?

Oceń ten artykuł 0 2